Noclegowo.pl wspiera zbiórki dla potrzebujących

Natanek, Zosia, Kubuś – to imiona dzieci, których leczenie jeszcze w tym roku planuje wesprzeć serwis Noclegowo.pl. W sierpniu ruszyła akcja charytatywna wspierająca portal Siepomaga.pl – zajmujący się pomocą najbardziej potrzebującym. Akcja przeznaczona jest dla klientów Noclegowo.pl, którzy mogą przekazać uzyskane w serwisie punkty na cele charytatywne.

Potrzebujących jest wielu dlatego w każdym miesiącu noclegowo.pl dołącza do innej zbiórki. W sierpniu zostały zebrane fundusze na trzyletniego Natanka, który jako wcześniak przeszedł wiele ciężkich chorób. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację dziecka. Natomiast we wrześniu Noclegowo.pl pomoże Zosi z dziecięcym porażeniem mózgowym, która wymaga stałej rehabilitacji. Ta akcja to prosty sposób, by zachęcić naszych klientów do otwarcia serca na innych – powiedział Mateusz Goliat z Noclegowo.pl.

Każdy klient Noclegowo.pl podczas dokonywania płatności za abonament ma możliwość zaznaczenia opcji „chcę przeznaczyć punkty na cele charytatywne”, a portal w jego imieniu przekaże wpłatę na wybraną akcję charytatywną. Wynajmujący za każde wydane 10 zł otrzymuje 1 pkt reklamowy. Zdobyte punkty można wykorzystać na opłacanie dowolnych usług w serwisie lub przeznaczyć na wspomaganie podopiecznych Siepomaga. Jeden punkt to równowartość jednego złotego. Darczyńcy sami decydują o tym czy chcą widnieć w zakładce „ofiarowali pieniądze” jako osoby publiczne czy wolą pozostać anonimowi.