Reklama

DT Dziennik Turystyczny jest internetowym magazynem skierowanym do branży turystycznej. Więcej informacji o nas znaleźć można na tej stronie.

Partner serwisu

Wyjątkowa oferta skierowana do kluczowych podmiotów z branży turystycznej. Na czas współpracy stajecie się patronami serwisu  – przez co nie tylko zyskujecie wizualną reklamę, ale także budujecie pozytywny wizerunek swojej marki.

Oferujemy Państwu:
1. Wyróżnienie na stronie głównej i każdej podstronie w postaci grafiki (np. logo) z linkiem umieszczonej w lewym panelu serwisu.
2. Wyróżnienie przy każdym artykule – w postaci grafiki (banera) umieszczonego między pierwszym a drugim akapitem tekstu.
3. Umieszczenie informacji o Partnerze raz w miesiącu w redakcyjnym materiale promowanym także w kanałach społecznościowych.
4. Zamieszczenie artykułu sponsorowanego (treść do ustalenia z redakcją) – jednego na każdy miesiąc współpracy.
5. Umieszczenie informacji o Partnerze w naszym cotygodniowym newsletterze.

Cena: 2000 zł netto za miesiąc współpracy.

Artykuł sponsorowany

Umieszczany w sekcji Wpisy promowane w lewym panelu bocznym serwisu — widoczny na stronie głównej i każdej podstronie przez minimum dwa dni. Dowolna treść przygotowana przez Państwa – do 5000 znaków, maksymalnie dwa linki i dwie grafiki w tekście. Przykładowy wpis. Link do wpisu dodany zostanie do naszego profilu w serwisie Google+.

Cena: 150 zł netto za publikację.

Dziennik Turystyczny reklama

Reklama banerowa w artykułach

Baner na w treści artykułów, pomiędzy pierwszym i drugim akapitem tekstu. Kreacje i linki można zmieniać w czasie kampanii.

Wymiary: 750×100 pikseli (możliwe także inne, ustalane indywidualnie). Format: .JPG, .PNG, .SWF

Cena: 200 zł netto za tydzień emisji, 600 zł netto za cały miesiąc.

Dedykowany mailing

Obecnie blisko 850 subskrybentów. Kreacja przygotowana przez Państwa lub tylko treść (my zajmiemy się przygotowaniem wysyłki).

Cena: 400 zł netto za wysyłkę.

Kontakt

Dziennik Turystyczny reklama:

Dawid Zaraziński
505-150-758
reklama@dziennikturystyczny.pl