Wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów na twoim smartfonie

Young cheerful female friends taking a selfie while enjoying on a cruise.

Film lub teledysk z własnych wakacji? Jeszcze niedawno było to niemal niemożliwe, obecnie taka wyjątkowa pamiątka z wyjazdu to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Wakacji czar

Kilka letnich miesięcy to dla wielu z nas okres urlopowy. Sprzyjająca aura zachęca do wypoczynku i relaksu zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wybór destynacji jest ogromny, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający bez trudu odnajdą miejsce dla siebie, w którym będą czuli się doskonale.

Miłośnicy błogiego wypoczynku decydują się na leżakowanie w nadmorskich kurortach, fani jezior i jachtów mogą skorzystać z niemal nieograniczonych możliwości Warmii i Mazur. Nie brakuje także osób preferujących aktywne spędzanie czasu, np. w formie górskich trekkingów.

Wszystkie wakacyjne podróże i przygody warto zachować na dłużej. Oczywiście nic nie zastąpi wspomnień, które pozostaną w Twojej głowie do końca życia. Niestety z biegiem lat, a nawet miesięcy czy tygodni, nieustannie blakną i tracą swą wyrazistość. Bardzo łatwo to sprawdzić – jak wiele pamiętasz z wyjazdu sprzed 2 lub 3 lat? Pewnie zaledwie kilka głównych wątków i to bez przesadnych szczegółów.

Aby wspomnienia z wakacji pozostały na dłużej, warto skorzystać z telefonu Huawei P9, który posiada wysokiej klasy podzespoły optyczne. Dzięki temu nagranie wspaniałego filmu z wyjazdu, a nawet zmontowanie całego klipu, nie sprawi żadnego problemu – wystarczy zaledwie kilka kliknięć w wyświetlacz telefonu.

Telefon Huawei P9 – profesjonalne zdjęcia i filmy

Przyglądając się parametrom matrycy i innych elementów optycznych w modelu P9, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to znakomicie skomponowany zestaw. Warto zauważyć, że jeszcze nie tak dawno aparaty o rozdzielczości 12 Mpix były zarezerwowane niemal wyłącznie dla profesjonalistów – chociażby z uwagi na cenę zakupu. Natomiast w Huawei P9 na tylnej obudowie zamontowano aż dwa takie aparaty.

Ich skoordynowana współpraca zapewnia znakomitą jakość zdjęć oraz nagrywanych filmów. Wszelkie materiały są wysycone kolorami, a możliwość edycji wielu parametrów pozwala na tworzenie unikalnych kompozycji, których nie powstydziłby się nawet zawodowiec. Żadną przeszkodą nie jest również niekorzystne lub słabe oświetlenie.

W czasie wakacyjnego wyjazdu warto wykorzystać możliwości, jakie otwiera przed Tobą klasowy telefon Huawei. Malowniczy krajobraz podczas pieszej wędrówki? Zabawna sytuacja w gronie przyjaciół lub znajomych? A może dzikie zwierzę napotkane na drodze? Wszystko to, a nawet więcej możesz uwiecznić w postaci pojedynczego kadru lub całego filmu i zapisać w pamięci swojego telefonu.

Własny klip z wakacji

Nie można zapominać o możliwościach, jakie otwierają coraz to nowsze aplikacje mobilne. Wystarczy pobrać odpowiedni program (wiele wersji jest zupełnie bezpłatnych), który służy do montowania i komponowania własnych filmów. Zaznacz zdjęcia i wideo zapisane w pamięci telefonu Huawei, które chcesz wykorzystać i zdecyduj, czy chcesz samodzielnie wybrać najciekawsze momenty i kolejność kadrów, czy zdać się w tym względzie na możliwości danego programu. Nie zapomnij dodać ulubionej piosenki, której być może słuchaliście wspólnie podczas wyjazdu.

Taki teledysk to doskonała pamiątka z wakacyjnej podróży, do której możesz wrócić w każdym momencie. Stanowi również świetne podsumowanie wspólnych chwil – ot taki multimedialny zbiór wspomnień w pigułce, który znajduje się w pamięci Twojego telefonu.