Czarter jachtu – to łatwiejsze niż myślisz!

Friendship and luxury vacation. Two happy young women sitting on the yacht deck looking and pointing away sailing the sea.

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, jednak nie wszyscy poczynili już plany na urlop. Jeśli wciąż nie masz pomysłu, jak spędzić lato, postaw na czarter jachtu, najlepszy sposób na przeżycie wakacyjnej przygody i zyskanie niezapomnianych wrażeń!

Wyjazd na jacht jest łatwiejszy w organizacji niż myślisz – wystarczy kilka kliknięć i parę prostych kroków, aby zagwarantować sobie fantastyczny wypoczynek z rodziną, lub przyjaciółmi. Dowiedz się, jak łatwo i wygodnie zrealizować swoje plany dzięki wyszukiwarce czarteru jachtów YACHTIC.EU.

Wspólny wypad na jacht

Wypad na jacht to propozycja dla wszystkich, którzy chcą przeżyć coś nowego i znaleźć alternatywę dla tradycyjnych wakacji na lądzie. Decydując się na rejs jachtem, wybierasz niesamowite przeżycia, eksplorację nowych miejsc i totalny relaks. Możliwości jest wiele – słoneczna Chorwacja, zachwycająca widokami Grecja, imprezowa Hiszpania, fascynujące Włochy, czy porywająco piękna Turcja. Wszystko zależy tylko od Ciebie! Czarter jachtu pozwoli wybrać Ci jacht, który najlepiej sprosta oczekiwaniom twoim i twoich bliskich. Zamierzasz spędzić wakacje z przyjaciółmi? Wyjazd na jacht pozwoli Wam zapomnieć o całym świecie i przeżyć rewelacyjną przygodę. Im większa załoga, tym lepiej – podzielone koszty czarteru sprawią, że nie odczujesz finansowej różnicy między klasycznymi wakacjami w hotelu, a ekscytującym rejsem po najpiękniejszych wyspach i zatokach. Chcesz zabrać ze sobą swoją rodzinę? Wspólne żeglowanie zbliży Was do siebie, a także będzie wielką frajdą dla dzieci, które nie będą miały czasu na nudę.

Uprawnienia do żeglowania

Jeśli nigdy wcześniej nie pływałeś na jachcie i nie posiadasz uprawnień do sterowania, nie masz co się martwić. Praktycznie każda oferta posiada opcjonalną możliwość wynajmu skipera, który zajmie się sterowaniem i popłynie wszędzie, gdzie sobie zażyczysz. Opcja ta wiąże się z dodatkową opłatą, jednak pozwala na niesamowitą wygodę, dlatego decyduje się na nią tak wiele czarterujących. Podczas gdy skiper zajmie się wszystkimi kwestiami technicznymi, Ty i twoi bliscy będziecie mogli do woli opalać się, pływać w zatokach, zwiedzać wysepki i miasteczka, próbować lokalnych specjałów i wspólnie biesiadować. Wyjazd na jacht jest niesamowicie łatwy i przyjemny w organizacji, dzięki czemu nie stanowi żadnego problemu także dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji skosztować tej wspaniałej formy spędzania wolnego czasu. Wszystkie formalności, w tym ubezpieczenie kaucji i załogi, zajmują tylko kilka chwil!

Rosnąca popularność czarteru jachtów wynika z szeregu zalet, które towarzyszą takiej formie spędzania czasu – łatwość, wygoda i fantastyczne przeżycia to tylko część z powodów, dla których warto rozważyć tą możliwość. Zaufaj sprawdzonym opiniom i daj się porwać wakacyjnej przygodzie już dziś.