Popularne gry na system Android!

K8ATWBW0EK
Audio source missing

Życie w czasach niebywałego rozwoju technologicznego ma wiele plusów, a już na pewno wtedy, gdy dochodzi do sytuacji w których niezbędne jest czekanie czy to w kolejce u lekarza czy na dworcu, a pociąg jak zwykle się spóźnia z pomocą przychodzą smartfony i mnóstwo gier na system Android. W dzisiejszym artykule przeczytasz o kilku najbardziej popularnych grach na telefon na świecie i mam nadzieję, że chociaż jedna przypadnie Ci do gustu! 

1. Slither.io

Jeżeli ktoś, kto urodził się w latach 90 lub wcześniej powiedziałby mi, że nie ma pojęcia czym jest gra nazywana dawniej „Snake” kompletnie bym nie uwierzył. Slither.io to daleki kuzyn tej kultowej gry i mimo, że na pierwszy rzut oka wygląda na niezbyt ciekawą i ubogą jednak… jakimś cudem każdego roku przyciąga miliony graczy – co to takiego? Nic innego jak tabela graczy co wprowadza do gry rywalizację i każdy gracz stara się kierować swoim wężem jak najlepiej by pobić rekordy innych. Doskonała gra na nudę, która czasem potrafi wciągnąć aż za bardzo, uważajcie!

2. Dream League Soccer

Jak można wnioskować po samej nazwie jest to wymarzona liga piłkarska i niestety, ale tylko fani tej właśnie dyscypliny sportu znajdą w niej jakąkolwiek rozrywkę. Gra zyskała swoją popularność dzięki świetnej grafice oraz fajnie zrobionej mechanice gry, ale także wielu interesującym trybom gry m.in możliwością utworzenia swojej drużyny i brania udziału w różnych ligach. Kto wie, może Ty będziesz następnym mistrzem?!

3. Clash Royale

Gra o której było głośno już przed samą premierą, a po premierze odnotowała całkowite boom! Miliony ludzi z całego świata spędza godziny w świecie Clash Royale coraz bardziej ulepszając swoje postacie i pokonując innych graczy. Gra o której mowa łączy w sobie elementy karcianek oraz gier typu tower defense także jeżeli jesteście fanami strategii to ta pozycja jest właśnie dla Was.

Jako ostrzeżenie na koniec tego artykułu warto zwrócic uwagę na to skąd ściągamy wszelkie aplikacje włączając w to właśnie gry. W internecie można trafić na wiele reklam, które oferują np. ściągnięcie płatnej gry za daramo i nigdy, ale to nigdy nie dajcie się nabrać! W 99% jest to wirus, który ma na celu kradzież Waszych prywatnych danych. Tak jak w przypadku zagubienia/kradzieży ludzie wykupują ubezpieczenia takie jak https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance wszyscy gracze powinni pomyśleć o sprawieniu sobie dobrego programu antywirusowego. Bezpieczeństwo w sieci zawsze na pierwszym miejscu!