Święta poza domem

hotel-ossa-05

Święta – czy to Boże Narodzenie czy Wielkanoc – choć powinny być świetną okazją do tego, aby wspólnie, rodzinnie je przeżyć, dla wielu bardziej kojarzą się z nieprzyjemnymi, uciążliwymi przygotowaniami. Nic więc dziwnego, iż Polacy idą w ślady swoich zachodnich sąsiadów i święta postanawiają spędzić poza domem.

Trend ten widać doskonale w ofertach hoteli, które przy okazji każdego dłuższego czy krótszego weekendu. Prześcigają się one w propozycjach tego, aby możliwie najbardziej uatrakcyjnić potencjalnym klientom wyjazd. Jeszcze bardziej tendencja do wyjazdów świątecznych unaocznia się w badaniach dotyczących preferencji Polaków. Szczególną popularnością cieszą się dłuższe urlopu pod koniec grudnia, kiedy całe rodziny wyjeżdżają aby Boże Narodzenie i Nowy Rok spędzić poza miejscem zamieszkania. Ostatnie dane wskazują, iż z takiej formy spędzania świąt korzysta nawet 7 milionów osób, jeszcze więcej zaś na taki wyjazd chciałoby pojechać. A to oznacza ogromne pieniądze dla branży turystycznej.

Choć wyjazdy w okresie wielkanocnym nie są aż tak popularne, jak grudniowe, nie oznacza to wcale, iż brakuje dziś ofert hoteli chętnie przyjmujących gości spragnionych odpoczynku. Nieco dłuższy weekend nadaje się bowiem idealnie do tego, aby spędzić go wśród pięknej, wiosennej przyrody – niekoniecznie zaś siedząc w kuchni i gotując jajka.

Gdzie na Wielkanoc?

Gdzie więc wybrać się na Wielkanoc? Mieszkańcy Warszawy oraz Łodzi wybór mają dość prosty – wystarczy 60 minut drogi samochodem, aby dotrzeć do niewielkiej Ossy w powiecie rawskim. Ta pozornie anonimowa wieś to bowiem miejsce, gdzie znaleźć można jeden z najlepszych polskich hoteli – Hotel Ossa Congress & Spa, który na okres wielkanocny dla swoich gości przygotował szczególnie atrakcyjną ofertę. Siła propozycji Ossy polega przede wszystkim na śmiałym akcentowaniu potrzeb tak osób dorosłych, jak i dzieci.

Ossa na Wielkanoc to więc przede wszystkim powrót do młodości – czysta przyjemność związana z celebracją wiosennego przebudzenia się przyrody, radość płynąca z rodzinnego świętowania, pachnące koszyki pełne przepysznego jedzenia, słodycze i oczywiście kolorowe jajka! W bogatej ofercie znajdują się więc przede wszystkim usługi takie jak malowanie pisanek, święcenie pokarmu, czy wreszcie uroczyste, tradycyjne śniadanie. Goście będą mieć także dostęp do doskonale wyposażonego centrum Spa & Wellness oraz szansę na nieco późniejsze wymeldowanie się z hotelu. Dla najmłodszych gości przygotowano zaś specjalny program animacji – świąteczną wyprawę terenową, śmigus dyngus na basenie, przeróżne zabawy, mini disco czy wręcz akademię kulinarną!

Do Hotelu Ossa powinny więc wybrać się wszystkie osoby, które potrzebują odrobiny luksusu i relaksu. Bo święta wcale nie muszą być nerwową pracą nad tym, aby wszystkich zaspokoić i zadowolić. A na pewno nie będą takie w Ossie.