Cały świat podróży z telefonem LG K10

Femaile tourist photographing with smartphone Puerto de la Cruz City on Tenerife island

Funkcjonalny smartfon to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń podczas każdego wyjazdu. Sprawdź, jak LG K10 może pomóc Ci w każdej sytuacji podczas podróży.

Podróżowanie – rozrywka dla każdego

Każdy, kto choć raz miał okazję zakosztować podróżowania, z pewnością do tego wróci. I wcale nie muszą być to podróże w stylu Wojciecha Cejrowskiego lub innego znanego podróżnika, który odwiedza trudnodostępne destynacje i obcuje z dzikimi plemionami. Każdy ma swój własny styl organizowania wyjazdów i absolutnie nie powinno się wyrokować, który z nich jest „odpowiedni” czy też „najlepszy”.

Niektórzy preferują wyjazdy niskobudżetowe, w czasie których duży nacisk kładą na spotkania z lokalną ludnością i kulturą. Podróżowanie autostopem czy noclegi u miejscowych to nie tylko szansa na poznanie nowych, nierzadko zupełnie różnych od nas ludzi, ale też możliwość przeżycia ciekawych przygód, poznania obcych zwyczajów czy spróbowania lokalnej kuchni.

Inni cenią sobie wygodę. Wyjazdy organizowanie przez biuro podróży, wraz z pełnym pakietem atrakcji i rozrywek, najlepiej w standardzie all inclusive. Ten rodzaj podróżowania wybierają przede wszystkich osoby wypoczywające w sposób bierny. Pozwala on na odcięcie się od codziennych problemów oraz monotonnego rytmu pracy.

Można podróżować samotnie, w gronie bliskich przyjaciół bądź rodziny. Wyjątkowy klimat mają też wyjazdy z drugą połówką. Wszystko to zależy od tego, z kim chcesz spędzić czas w danym miejscu. Z pewnością jednak w każdych okolicznościach pomocny będzie telefon LG K10 LTE.

Zachowaj każdą chwilę na dłużej

Jedną z najcenniejszych pamiątek z każdej podróży są zdjęcia i filmy. W ten sposób możesz uwiecznić wiele znaczących momentów z wyjazdu. Wspaniały, zabytkowy kościół? Ratusz miejski o wielowiekowej historii? A może zapierający dech w piersiach zachód słońca podczas górskiego trekkingu? Nie musisz być mistrzem fotografii – aparat o rozdzielczości 13 Mpix pozwoli Ci na uchwycenie pełnej głębi kolorów oraz wykonanie ostrego, wyraźnego zdjęcia.

Tak klasowy aparat w smartfonie ma również dodatkowe korzyści. Nie musisz nosić ze sobą dodatkowego urządzenia, np. lustrzanki. Choć bez wątpienia ma ona pewną przewagę nad telefonem komórkowym, to nierzadko jest przy tym elementem stosunkowo dużym i ciężkim, co odczujesz szczególnie podczas długich wycieczek pieszych. Telefon sprawia, że zapisane materiały zawsze będziesz miał w zasięgu ręki – pozostaną bowiem w jego pamięci.

Pozostań w kontakcie z telefonem LG K10 LTE

Będąc w podróży, z pewnością chciałbyś podzielić się przeżyciami z ważnymi dla Ciebie osób. Innowacyjny LG K10 obsługuje wiele standardów komunikacyjnych, dzięki czemu możesz przekazywać informacje na różne sposoby. Dzwoń, wysyłaj wiadomości tekstowe, ale również zdjęcia czy materiały wideo w jakości Full HD. Sprawny i wyjątkowo szybki przesył danych zapewnia zgodność z łącznością LTE, w którym transmisja plików osiąga prędkość nawet 150 MB/sek. Dzięki temu, za pomocą zaledwie kilku kliknięć w wyświetlacz telefonu LG K10 LTE, wyślesz maila z dużymi załącznikami do znajomego lub zaktualizujesz swój status w mediach społecznościowych.

Korzystaj z usług lokalizacji

Bez względu na sposób czy metodę podróżowania, zawsze przydatne są aktualne mapy. Warto mieć ze sobą tradycyjny, papierowy odpowiednik, ale co najmniej równie dobrze sprawdzają się dedykowane aplikacje dla K10 LTE. Programy takie jak Google Maps pozwalają na dobranie optymalnej trasy do danego punktu, biorąc przy tym pod uwagę takie czynniki, jak aktualne natężenie ruchu czy zdarzenia losowe.