PolskiBus.com łączy siły z Eurolines.lt

Kraje bałtyckie wracają na platformę PolskiBus.com. Rusza sprzedaż biletów na dwie nowe linie realizowane we współpracy z firmą Eurolines Lithuania. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji połączenia z Poznania do Rygi oraz z Gdańska do Wilna.

W pierwszym etapie współpracy do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone dwie linie łączące Polskę z krajami bałtyckimi. Linia E1 z Poznania do Rygi to codziennie połączenie z przystankami w Poznaniu, Warszawie, Łomży, Grajewie, Augustowie, Suwałkach, Mariampolu, Kownie, Wilnie, Poniewieżu, Bauska oraz Rydze. Jest to kurs nocny rozpoczynający się w Poznaniu o godzinie 00:30, a do celu przybywa o godz. 17:30.

PolskiBus.com

Druga linia E2 Gdańsk – Wilno będzie kursowała co drugi dzień, zatrzymując się na przystankach
w Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Kętrzynie, Giżycku i Suwałkach, a za granicą litewską w Mariampolu, Kownie oraz Wilnie. Jest to również połączenie nocne, które zaczyna się w Gdańsku o godzinie 19:00, docierając do stolicy Litwy o godz. 6:20.

PolskiBus.com stawia na kraje nadbałtyckie

Cały czas powiększamy grupę naszych partnerów! Eurolines Lt. to bardzo ceniony i doświadczony przewoźnik, który istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Wielkim atutem tej marki jest znajomość lokalnego rynku, na którym funkcjonuje oraz bardzo dobra opinia wśród klientów. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Pasażerowie będą mieli możliwość odbycia przyjemnej podróży w komfortowych warunkach. Kraje nadbałtyckie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich pasażerów,
z kolei Litwini i Łotysze bardzo chętnie odwiedzają Polskę. Dlatego jestem pewien, że te linie okażą się kolejnym sukcesem –
mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Podobnie, jak w przypadku połączeń na Ukrainę z uwagi na charakter pozwolenia, podróż będzie możliwa wyłącznie na odcinku międzynarodowym. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest pod adresem: www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.

Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Eurolines Lt. Będą one obsługiwane autokary Business Class marki Setra, wyposażone w Wi-Fi, gniazdka elektryczne, toalety, klimatyzację, systemy multimedialne pozwalające na słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz czytanie e–czasopism. Ponadto pojazdy posiadają komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi. Podczas podróży pasażerowie zostaną również poczęstowani bezpłatną butelką wody. Klienci będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e‑mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.