Passion4Travel.pl: Franc na końcu świata

Passion4Travel.pl powraca! Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. Najbliższe spotykanie już 14 grudnia o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha.

Raz na jakiś czas zdarzają się wyprawy, które zostaną zapamiętane na długie lata. Wyprawy, których pomysł jawi się jako kosmiczny i szalony. Wyprawy do udziału w których ciężko znaleźć ochotników, mimo że wielu chciałoby przeżyć wielką przygodę.

Jak inaczej określić pomysł podróży terenówką, która mogła pływać (!) po syberyjskich rzekach? Jak nazwać pomysł trawersu Kamczatki szlakiem tak bezludnym, że jedynie myśliwi dolatują tam helikopterami? Jak nazwać wyprawę gdzie jednym z kluczowych przygotowań była analiza, jak unikać niedźwiedzi?

Na relacje z takiej szaleńczej wyprawy Marcina „Franca” Francuza i jego żony Katarzyny Krukowskiej-Francuz zapraszamy w środę, 14 grudnia o godz. 20:30 do Kina Praha.

Bohaterowie spotkania w trzy miesiące pokonali 72 tys. km! 7 tys. km bocznymi drogami Jakucji i Kołymy, 1,5 tys. km drogami po-tajfunowymi na Primoriu i przeszło 700 km trasami terenowymi na Sachalinie. Tak, tak… na tym Sachalinie, który leży nieopodal Japonii. W trakcie ekspedycji odwiedzili Jakuck, Władywostok, Murmańsk, powłóczyli się po Buriacji i przejechali starą trasę Kołymską. A wszystko to na przebudowanej Toyocie Hilux.

passion4travel_645x395

Franc na końcu świata
14. grudnia, godz. 20:30
cena biletu – 15zł

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa