Program lojalnościowy Wizz Air z milionem

Program lojalnościowy Wizz Air ma już milion członków. Przewoźnik świętuje ten krok milowy 20-proc. obniżką cen. Dotyczy ona wszystkich rezerwacji dokonanych w programie WIZZ Discount Club.

WIZZ Discount Club został wprowadzony w marcu 2011 roku z myślą o lojalnych klientach podróżujących z rodziną i z przyjaciółmi. Program lojalnościowy Wizz Air był stale doskonalony na podstawie informacji zwrotnych od pasażerów linii. Obecnie oferuje wybór zniżek na podróże oraz związane z nimi usługi.

Program lojalnościowy Wizz Air

Oprócz gwarantowanej minimalnej zniżki w wysokości 10 euro na bilety lotnicze, użytkownicy mogą zaoszczędzić kolejne 5 euro na każdym dużym bagażu podręcznym i bagażu rejestrowanym kupionym online. Wizz Air oferuje dwa rodzaje członkostwa, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby swoich klientów. Członkostwo standardowe gwarantuje najniższe ceny oraz liczne zniżki dla jednego członka oraz jednej osoby towarzyszącej. Natomiast członkostwo grupowe oferuje najkorzystniejsze warunki dla właściciela konta oraz maksymalnie pięciu towarzyszy podróży. Więcej informacji o programie można znaleźć na wizzair.com.

Aby uczcić osiągnięcie, Wizz Air obniżył ceny wszystkich rezerwacji dokonanych w dniu dzisiejszym przez obecnych i nowych członków WIZZ Discount Club. Zniżka dotyczy wszystkich połączeń, których ceny rozpoczynają się od 19,99 euro z wyłączeniem lotów krajowych. Opłaty zawierają podatki, opłaty obowiązkowe oraz jeden mały bagaż podręczny (42x32x25cm).

Z wielką radością obserwujemy rosnące zainteresowanie programem WIZZ Discount Club. Oprócz bardzo korzystnych warunków, które generują duże oszczędności dla osób często podróżujących, WIZZ Discount Club to również idealne rozwiązanie dla pasażerów, którzy podróżują z rodziną lub z przyjaciółmi. Wprowadzając dzisiejszą promocję, obniżając ceny o 20%, chcemy podziękować naszym klientom korzystającym z programu WIZZ Discount Club i zachęcić ich do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie dla nich – powiedział George Michalopoulos, dyrektor handlowy w Wizz Air.

Program lojalnościowy Wizz Air: opłaty za członkostwo 

Typ członkostwa Roczna opłata
Członkostwo standardowe 29,99 euro
Członkostwo grupowe 49,99 euro

Wizz Air to linia, której flota składa się̨ z 71 samolotów typu Airbus A320 i A321 latających z 25 baz na ponad 450 trasach łączących 126 lokalizacji w 38 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2800 osób. 20 milionów pasażerów wybrało przewoźnika w roku finansowym zakończonym 31 marca 2016 roku. 100 mln pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na przestrzeni ostatnich 11 lat.