Passion4Travel: powrót spotkań podróżniczych

Passion4Travel powraca! Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. Spotkania jak zawsze w wybrane czwartki miesiąca o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha.

Gościem pierwszego spotkania Passion4Travel, które odbędzie się 29. września, będzie Grzegorz Malicki, autor bloga www.moto-voyager.com, który na motocyklu przemierzył 39 krajów na 4 kontynentach i jak sam deklaruje – na tym nie poprzestanie. Już wkrótce poznamy jego pełną trudów wyprawę do Afryki Zachodniej.

passion4travel-1

Wszystko zaczęło się w Dakhli. Wyruszyli w sześciu, jednak jak to na wyprawach bywa, w wyniku różnych perype i od pewnego momentu podróż kontynuowali we trzech. Przejechali przeszło 9 tysięcy kilometrów, odwiedzając po drodze Mauretanię, Mali, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghanę, Togo, Benin i Burkina Faso. Bywało, że nie mieli co jeść i pić. Czasem drżeli o własne bezpieczeństwo, a awarie i upadki były chlebem powszednim. Jednak dzięki fantastycznym o -road’owym odcinkom zobaczyli Afrykę, w jej najczystszej, niczym nie skażonej postaci. Po drodze pokonali promem wielką rzekę Senegal, zobaczyli wodospady w Togo i uczestniczyli w Fes walu Muzyki i Sztuki Etnogra cznej nad Nigrem.

passion4travel-2

Jak mówi sam Grzegorz – Afryka to miejsce, gdzie przeżył największą przygodę swojego życia. I choć czasami bywało ciężko, to z pełnym przekonaniem twierdzi, że zdecydowanie warto było pokonać wszelkie przeszkody.

REZERWACJA BILETÓW:

Passion4Travel
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10
www.kinopraha.pl