Sposób na tanie bilety do Disneylandu

office-605503

Internet całkowicie zrewolucjonizował nasze zwyczaje konsumenckie. Elektronikę, wejściówki na wydarzenia kulturalne i bilety lotnicze kupujemy już niemal wyłącznie online. Do przyjemności, jakie gwarantujemy sobie przy pomocy kilku kliknięć zaliczają się też coraz popularniejsze wśród Polaków parki rozrywki. Z opinii klientów portalu Parkmania.pl wnioskujemy, że do takiej formy zakupu przekonują ich atrakcyjne ceny i brak kolejek do kas przy wejściu do parku.

Dlaczego zakup biletu w kasie Disneylandu czy Heide-Park to zły pomysł?

Parki rozrywki to wyprawa do zupełnie innego świata rodem z baśni. Zdarzają się jednak momenty, w których musimy zejść na ziemię – to kolejki, w których po prostu trzeba odstać swoje. Tych przed atrakcjami trudno uniknąć. Parki rozrywki przyciągają tłumy, a na ograniczoną przepustowość atrakcji nie jesteśmy w stanie nic poradzić. Kolejki do kas parku można jednak z łatwością ominąć. Wystarczy przekonać się do zakupów online. Rezerwację biletów przez Internet umożliwia już większość parków rozrywki. Na rynku pojawiły się też firmy, które dysponują wejściówkami w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. Należy do nich portal Parkmania.pl.

Parkmania.pl – pierwszy polski portal dla fanów parków rozrywki

Parkmania jest zarówno pośrednikiem w sprzedaży biletów do parków rozrywki, jak i bazą wiedzy na ich temat. Początkowa strona służyła głównie informowaniu o nowościach w parkach rozrywki i wymianie informacji na ich temat. Użytkownicy mieli możliwość dodawania komentarzy i ocen odwiedzonych przez siebie miejsc. Z czasem na portalu pojawiła się również opcja zakupu biletów w promocyjnych cenach.

Co zyskują osoby decydujące się na rezerwację biletu na Parkmania.pl?

  • Łatwy i szybki zakup – Zakup biletów na Parkmania.pl wiąże się z zaledwie kilkoma kliknięciami. Najlepiej kupować je w godzinach pracy biura. Wtedy bilety pojawiają się w naszej skrzynce e-mail kilka minut po dokonaniu płatności. Większość pozyskanych w ten sposób biletów wystarczy wydrukować i pokazać przy bramkach, prowadzących do wejścia. To najprostszy sposób na uniknięcie kolejek do kas u bram parku.
  • Płatność w złotówkach – Pierwszą przeszkodą, jaką napotkamy podczas zakupu biletów do Disneylandu jest inna waluta, w której należy uregulować rachunek. W związku z tym, że Parkmania  kieruje swoje usługi przede wszystkim do Polaków ceny podane są w złotówkach. Dzięki temu moment wymiany walut możemy odłożyć aż do wyjazdu. Osoby, które mimo wszystko chciałyby zapłacić w Euro też nie powinny napotkać żadnego problemu. System płatności jest bardzo elastyczny.
  • Wejściówki w promocyjnych cenach, niedostępnych w kasie parku – 4 dni w cenie 3, Dwa parki w cenie 1 – to tylko wybrane oferty do najchętniej odwiedzanego parku w Europie, jakim jest Disneyland. Oprócz niego w portalu znajdziemy promocyjne oferty wejściówek do niemal 20 parków w Polsce i Europie.
  • Oferty typu nocleg + bilety – Nocleg na terenie Disneylandu czy Legolandu wcale nie musi wiązać się z astronomicznymi kwotami. Rezerwując pokój odpowiednio wcześniej (najlepiej na jesieni) zyskujemy nocleg w atrakcyjnej cenie w bezpośredniej bliskości parku rozrywki. Co więcej w większości przypadków w koszty rezerwacji są już wliczone wejściówki na teren parku.
  • Polska obsługa – Nie każdy z nas jest poliglotą. O ile rezerwacja biletu na obcojęzycznej stronie nie powinna być jeszcze problemem, tak telefoniczny kontakt z konsultantem może stanowić już spore wyzwanie. Parkmania.pl to polski portal, więc kontakt z biurem obsługi jest znacznie ułatwiony. Możecie się o tym przekonać nawet teraz (biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00). Pracownicy infolinii mają ogromną wiedzę na temat parków rozrywki. Z ochotą odpowiedzą na wszystkie ewentualne pytania, które narodziły się podczas lektury tego artykułu.

Parki rozrywki są doskonałym pomysłem na beztroski rodzinny weekend. Możemy udać się tam spontanicznie, bez planu i biletów. Doświadczenie pokazuje jednak, że nie jest to najlepszy pomysł. Przygotujmy się więc należycie do wyjazdu i nie zostawiajmy zakupu biletów na ostatnią chwilę. Szkoda byłoby tracić cenne minuty na stanie w kolejkach przed wejściem.