Tego jeszcze nie było: romantyczne noclegi w… łodzi podwodnej

Hotel w łodzi podwodnej

Dziś oryginalna propozycja spędzenia wakacji, tym razem w… łodzi podwodnej. To nowa usługa dla par oferowana przez Oliver’s Travels. Jak wygląda i ile kosztuje romantyczna podróż rodem z opowieści o Nautilusie?

Oliver’s Travels postanowiło uczcić dziesięciolecie swojego istnienia tworząc oryginalną propozycję wakacyjną. Po wczasach na księżycu najciekawszym i najbardziej realistycznym pomysłem wydało się przekształcenie łodzi podwodnej w hotel. Tak powstała oferta wynajmu prywatnego statku podwodnego dla par, które poszukują erotycznych przeżyć w głębi oceanu. Łódź dla jasności nazwano Lovers Deep i zacumowano na Karaibach, a oferta ruszyła w Walentynki.

Koszt jednej nocy w Lovers Deep to 175 tys. funtów. Suma, której jak na razie nikt jeszcze nie zdecydował się zapłacić za taką przyjemność. Co dokładnie zawiera oferta?

Hotel w łodzi podwodnej

W zasadzie wszystko, czego chce gość. Klient może zdecydować jak będzie wyglądał pokład, czyli sypialnia, łazienka, salon i bar. Do jego dyspozycji jest też załoga (kapitan, kucharz i lokaj), która zajmuje dźwiękoszczelne pokoje po przeciwnej stronie łodzi. Szef kuchni może zaoferować całą gamę potraw z afrodyzjakami. W cenę wliczona jest również motorówka, dzięki której można dostać się na statek i na brzeg. Można też zacumować w dowolnym miejscu na świecie.

Hotel w łodzi podwodnej

Wyposażenie łodzi zgodnie z życzeniami klienta zajmuje ok. 12 tygodni. Jest to propozycja skierowana do najbogatszych klientów biura. Mimo, że do tej pory nikt jeszcze nie zdecydował się wynająć statku, to zainteresowanie ofertą jest podobno coraz większe.

Jak Wam się podoba taki pomysł na romantyczne wakacje?