Poznań za pół ceny w majowy weekend

Poznań za pół ceny

Siódma edycja akcji „Poznań za pół ceny” rozpocznie długi weekend majowy. W dniach 3-4 maja w Poznaniu na uczestników czekają: ciekawy program turystyczny oraz 50-proc. zniżki u partnerów akcji.

Organizowana co rok od 2008 r. akcja ma na celu prezentację bogatej oferty turystycznej miasta i jego okolic.

Każdego roku uświadamiamy naszym gościom, że do Poznania można i warto wracać, odkrywając przy każdej wizycie zupełnie nowe atrakcje. Wiemy, że nasz projekt doczekał się już stałych klientów. Dzięki świadomej współpracy usługodawców możemy zaproponować szeroki wachlarz doskonałych jakościowo usług i unikalny, bezpłatny program turystyczny. Po kilku latach wspólnego budowania marki mogliśmy sobie pozwolić na promocję akcji zagranicą. W zeszłym roku promowaliśmy akcje miedzy innymi w Danii, Niemczech, we Włoszech, Hiszpanii i Irlandii. Dzięki tym działaniom nasza turystyczna oferta weekendowa staje się coraz bardziej rozpoznawalna – powiedział Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Organizatorzy jak co roku przygotowują atrakcje, które zazwyczaj są niedostępne dla turystów. Już wkrótce poznamy pierwsze z nich.

W programie można będzie znaleźć między innymi zoo, palmiarnię, baseny, parki linowe, bowling czy bilard. Zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów tańca czy treningów sztuk walki. Za pół ceny będzie można spać w luksusowych hotelach i hostelach, spróbować kuchni w modnych restauracjach i pizzeriach.

Dla usługodawców to nie tylko weekend handlowy, to przede wszystkim okazja do prezentacji dobrej jakościowo oferty. Nasi partnerzy mają czym się pochwalić i cieszymy się, że kolejny raz są gotowi zmierzyć się z prawdziwym najazdem turystów i mieszkańców Poznania – tłumaczy Jakub Pindych z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, koordynator akcji.