Nowy Hampton by Hilton w Gdańsku

HBH - strefa śniadaniowa

Firma Hilton Worldwide otwiera nowy hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Od momentu wejścia na polski rynek w marcu zeszłego roku, marka Hampton by Hilton działa już w trzech miastach w Polsce – w Gdańsku, Warszawie i Świnoujściu. Nowy obiekt położony jest tylko 200 metrów od portu lotniczego im. Lecha Wałęsy – mieści się przy ul. Juliusza Słowackiego 220.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport oferuje gościom 116 dwuosobowych pokoi oraz całodobowe centrum biznesowe i centrum fitness.

Cieszymy się, że hotel Hampton by Hilton otwiera się właśnie w Gdańsku – mieście napędzanym turystyką i słynącym z bogatego dziedzictwa kulturowego. Nasza zespół dołoży wszelkich starań, by goście hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport czuli się tutaj jak u siebie w domu – powiedziała Magdalena Suliga, dyrektor hotelu.

HBH - pokój gościnny

Od momentu wejścia na polski rynek w 2007, Hilton Worldwide rozbudował swoją sieć w Polsce i posiada obecnie osiem hoteli prowadzonych pod czterema markami: Hilton Hotels and Resort, DoubleTree by Hilton, Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn. Do ich grona dołączył niedawno pierwszy DoubleTree by Hilton w Łodzi i hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Podobnie jak w przypadku wszystkich hoteli Hilton Worldwide, goście hotelu Hampton by Hilton Gdańsk mogą zbierać punkty w programie Hilton HHonors.