Last Minute Navigator – nowa wyszukiwarka Travelplanet.pl

Last Minute Navigator

Last Minute Navigator to nowa wyszukiwarka, którą udostępnił serwis Travelplanet.pl. Ma być tak szybka, jak decyzje o wylocie na wakacje w ostatniej chwili. Wyglądem zbliżona zaś „do kokpitu sportowego samochodu”…

Wyszukiwarka obejmuje wyloty z polskich lotnisk na najbliższe trzy tygodnie. Wyjazd można zaplanować według wielu kryteriów: standardu hotelu, lotnisk wylotowych, standardu wyżywienia, długości pobytu, ceny za osobę czy temperatury w jakiej chcemy spędzić urlop. Przy cenie wyjazdu można od razu sprawdzić, o jaką kwotę została obniżona cena wycieczki oraz skalę przeceny.

Oferty można segregować według wszystkich powyższych kryteriów. Wyszukiwarka sprawdza dostępność i od razu przekierowuje na stronę rezerwacyjną Travelplanet.pl. Specjalny widget informuje, ile osób aktualnie przegląda oferty last minute.

Odsetek Polaków, korzystających z ofert last minute wciąż jest bardzo duży. Z myślą o nich stworzyliśmy to przejrzyste narzędzie. Last Minute Navigator to największy zestaw ofert renomowanych touroperatorów. Turysta w jednym miejscu znajdzie przegląd ofert największych sprawdzonych kilkudziesięciu biur podróży, z którymi współpracujemy. I w kilka kliknięć zarezerwuje sobie wakacje. Bo Last Minute Navigator to narzędzie równie szybkie jak decyzja o wyjeździe na last minute – powiedział Radosław Damasiewicz, dyrektor marketnigu Travelplanet.pl.