Funclub ma nową ofertę na Lato 2014

Funclub logoO północy, z 14 na 15 października Funclub przedstawi nową ofertę na Lato 2014. 

Na stronie internetowej touroperatora www.funclub.pl, pojawi się wybór wczasów, objazdówek, wycieczek typu wypoczynek i zwiedzanie oraz wyjazdów dla seniorów, a na stronie www.obozymlodziezowe.pl – propozycje na letni wypoczynek dla młodzieży.

W ubiegłym roku przychody ze sprzedaży w pierwszych dniach promocji Wcześniej Taniej biura podróży Funclub wzrosły o ponad połowę w porównaniu z analogicznym okresem roku 2011. W tym roku spodziewamy się przyrostu na poziomie 50–60 proc. Taka prognoza jest realna, ponieważ obok popularnych wśród naszych klientów imprez turystycznych i kierunków, wprowadzamy propozycję wyjazdu do Vlory w Albanii oraz Ulcinj w Czarnogórze. Z naszych analiz wynika, że nowa oferta wypoczynku spotka się z ogromnym zainteresowaniem, ze względu na niepowtarzalną atmosferę miejsc pełnych słońca i, przede wszystkim, niską cenę – powiedział Piotr Sućko, prezes zarządu Funclub.

Nowa oferta Funclubu rozszerzona zostanie również o nowe programy wycieczek objazdowych. Touroperator przygotował także nowości skierowane do grupy wiekowej 14–18 lat. Oferta obozów młodzieżowych w Lloret de Mar (Hiszpania), Bułgarii, Chorwacji i Grecji, rozszerzona zostanie o wyjazdy na Majorkę oraz do Albanii.

Od 15 października do końca lutego klienci będą mogli zarezerwować wybrane wczasy z rabatem sięgającym 33 proc., a imprezy typu wypoczynek i zwiedzanie, wycieczki objazdowe, obozy młodzieżowe oraz dla seniora – z upustem do 25 proc.

Atutem zakupów w czasie promocji Wcześniej Taniej Funclubu ma być możliwość dokonania jednej bezpłatnej zmiany rezerwacji, którą można zgłosić do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy bez utraty rabatu. Zaletą promocji Wcześniej Taniej w Funclubie ma być także wysokość zaliczki. Od 29 października urlop będzie można zarezerwować wpłacając na konto touroperatora 100 zł. Dopłata do 30 proc. wartości imprezy zostanie odroczona do 31 grudnia (dotyczy zakupu do końca roku), a w przypadku rezerwacji zrobionych po 31 grudnia – do 28 lutego 2014 r.

Funclub umożliwi klientom również wykupienie usługi „Kup sobie spokój”, która oprócz zabezpieczenia przed ewentualnymi dopłatami kursowymi i paliwowymi, da możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem. Cena tej opcji to 80 zł za osobę.