Emirates inspirują do podróży

emirates zainspiruj mnie

Linie Emirates wprowadziły narzędzie „Zainspiruj mnie” – stworzone, by pomagać w wyborze miejsca i sposobu spędzenia urlopu.

„Zainspiruj mnie” to narzędzie do planowania podróży zgodnych z osobistymi preferencjami. Wakacje w pojedynkę, z rodziną czy grupą przyjaciół – aplikacja ta ma dostosować się do każdego użytkownika. „Zainspiruj mnie” prezentuje pełen wachlarz opcji – od pobytów w plażowych kurortach poprzez zwiedzanie zabytków, wyjazdy nastawione na zakupy czy też wypoczynek na łonie natury.

„Zainspiruj mnie” ma mieć formę intuicyjnej i prostej w obsłudze interaktywnej mapy, wyposażonej w paski przewijania umożliwiające dostosowywanie wyników wyszukiwania do osobistych podróżniczych upodobań. Zapewnia także aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o cenach i terminach przelotów oraz czasie trwania rejsu, a także dodatkowe wskazówki dotyczące danego regionu czy panującego w nim klimatu. „Zainspiruj mnie” to także zbiór danych turystycznych – w każdym kierunku dodano proponowane aktywności czy przydatne informacje, które naprowadzą pasażerów na dotąd nieodkryte ścieżki zwiedzania i atrakcje.