Wyjazdy weekendowe z Funclubem

funclub

Biuro podróży Funclub poszerza swoją ofertę o krótkie zagraniczne wyjazdy weekendowe, które zaczynają się najczęściej w piątek po południu, a kończą powrotem do kraju w niedzielę wieczorem.

Turyści, coraz częściej, zamiast dłuższego wypoczynku wybierają dwu-, trzydniowe wyjazdy. Zauważyliśmy ten trend, dlatego poszerzyliśmy ofertę Funclubu o krótkie i tanie wyjazdy weekendowe, znane również jako Weekendówki czy City Breaks – powiedział Piotr Sućko, prezes zarządu biura podróży Funclub.

Nowa oferta wyjazdów weekendowych uzupełni kalendarz imprez Funclubu we wrześniu, wyjazdem na największe święto piwa na świecie – Oktoberfest w Monachium. Zaraz po nim, w październiku, Funclub organizuje wyjazd na Halloween Party do paryskiego parku rozrywki Walta Disneya. Później na Festiwal Jesienny w Budapeszcie, do Tropical Islands, Jarmark Świąteczny w Berlinie i do Wioski Świętego Mikołaja w Kopenhadze. Jak co roku, klienci Funclub’u, Nowy Rok przywitają w Paryżu. Touropeartor przygotował również wyjazd na karnawał do Wenecji oraz programy zwiedzania na Walentynki i Dzień Kobiet w Paryżu. Nie zabraknie również wyjazdu na Festiwal Tulipanów w Amsterdamie.