Travelport wprowadza Search Control Console

Travelport_Logo_0Firma Travelport, dostawca systemów dystrybucji i rozwiązań e-commerce dla światowej branży turystycznej, poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej aplikacji Search Control Console — rozwiązania do wyszukiwania połączeń w czasie rzeczywistym. Aplikacja umożliwia biurom podróży centralne zarządzanie ponad 35 regułami i parametrami w celu dopasowania wyników wyszukiwania do swoich potrzeb.

Aplikacja Search Control Console firmy Travelport to rozwiązanie obsługiwane za pomocą przeglądarki internetowej, pozwalające biurom podróży konfigurować parametry wyszukiwania lotów w zależności od indywidualnych wymagań. Za pomocą tej aplikacji agenci mogą np. wyszukiwać opcje, w których nie są uwzględniane niedogodne lotniska tranzytowe lub wykluczyć określone połączenia w danym przedziale czasowym, jeżeli na danym obszarze pojawiła się chmura pyłu wulkanicznego lub miała miejsce klęska żywiołowa. Aplikacja Search Control Console eliminować ma konieczność „inteligentnego kodowania” lub ciągłego udzielania instrukcji pracownikom działu obsługi klienta.

Biura podróży mogą również wykorzystać aplikację Search Control Console do osiągania celów biznesowych. Modyfikatory parametrów wyszukiwania w obrębie aplikacji mogą posłużyć do realizacji określonych celów w zakresie sprzedaży połączeń lotniczych.

Aplikacja Search Control Console firmy Travelport jest dostępna dla użytkowników systemów Apollo, Galileo i Worldspan na całym świecie.