Radisson w Gdańsku tylko dla pań

Radisson BLU Hotel

Gdański Radisson BLU Hotel, jako pierwszy w Polsce hotel sieci Carlson Rezidor, udostępnił kilka pokoi specjalnie przygotowanych dla pań. Wybrano pokoje położone od słonecznej strony, z dużym lustrem i żywymi kwiatami. W łazienkach zaś pojawiły się naturalne kosmetyki francuskiej firmy Durance.

Od lipca goście hotelu Radisson Blu w Gdańsku mogą korzystać z pokoi, w których panie czuć się mają szczególnie wyjątkowo. W cenie noclegu oferowane są tu bowiem: kosmetyki francuskiej firmy Durance (żel pod prysznic, szampon, odżywka, balsam, mydełko), specjalny poczęstunek na powitanie (drobne przekąski w postaci suszonych owoców/orzechów i przygotowane w hotelowej cukierni czekoladki), podświetlane lusterko kosmetyczne, możliwość wypożyczenia lokówki, prostownicy i suszarki z dyfuzorem, mini bar ze specjalnym asortymentem, zawierającym m.in. Lime lub Orange Breezer, baton czekoladowy Dove i soki warzywne. A do tego darmowe pranie wodne jednej bluzki lub koszuli.

Co ciekawe, wieczorem pokój zostanie przygotowany do snu. Pracownicy hotelu zaciemnią okna, rozścieli łóżko, zadbają o szlafrok i kapcie, a na koniec pozostawią miły akcent w postaci czekoladki położonej na poduszce. Słodko.

Dodatkowo oferowane są tu także zabiegi kosmetyczne i usługi fryzjerskie w Salonie Fryzur Venus L’Oreal Professionnel z rabatem 30 proc. oraz 15-minutowy relaks w hotelowej Strefie Relaksu i Centrum Fitness.

Pięciogwiazdkowy hotel Radisson Blu Hotel dysponuje 134 pokojami, wśród których znajdują się pokoje Business Class, Deluxe, apartamenty i luksusowy Apartament Prezydencki. Hotel oferuje dwie sale konferencyjne.