Qubus Hotel Kraków zaprasza rowerzystów

Qubus Hotel Kraków rowery

Od 20 lipca do końca października w Qubus Hotel Kraków goście, w każdym dniu, w godzinach od 8:00 do 22:00, mogą wypożyczyć rowery na przejażdżki. 

Rowery udostępniane są na pół dnia (29 zł) lub na cały dzień (49 zł). Wystarczy zgłosić się do recepcji hotelowej i zapytać o ich dostępność.

To świetna okazja dla gości lubiących aktywnie spędzać czas. Dodatkowym atutem jest dobra lokalizacja Qubus Hotel Kraków tuż przy Wiśle, w pobliżu zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Wśród tras rowerowych w okolicach Krakowa zdecydowanie wyróżnia się właśnie szlak Bulwarów Wiślanych. Na tej trasie czeka rowerzystów wiele atrakcji, w tym m.in. Klasztor w Tyńcu, Fort Bodzów a także Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Już niedługo przygotujemy gościom również mapki rowerowe z najładniejszymi trasami w Krakowie, żeby ułatwić gościom zwiedzanie miasta na dwóch kółkach – powiedział Jarosław Gbyl, dyrektor Qubus Hotel Kraków.

W tej chwili Qubus Hotel Kraków udostępnia gościom cztery rowery, ale już niedługo ich liczba zwiększyć ma się do ośmiu. Podobne udogodnienia chce wprowadzić dla swoich gości również Qubus Hotel Łódź.