Alfa Star sprzedaje zimę

alfa_star_logoFirma Alfa Star wystartowała z ofertą Zima 2013/2014, a wszyscy klienci, którzy planują wakacje z wyprzedzeniem, mogą skorzystać ze zniżek. W tym roku wśród propozycji biura, obok tradycyjnych wyjazdów do Egiptu i na Wyspy Kanaryjskie, znalazły się także  wyprawy do Tajlandii i Meksyku.

Zima w ofercie Alfa Star to wypoczynek w Egipcie i na Wyspach Kanaryjskich oraz egzotyczne kierunki, coraz popularniejsze wśród polskich turystów: Tajlandia i Meksyk. W tym roku uruchomione zostaną połączenia czarterowe z Bangkokiem i Cancun. Loty na długich trasach będą obsługiwane przez linie lotnicze LOT samolotami typu Dreamliner.

Wprowadzenie czarterów na kierunkach egzotycznych oznacza poprawę komfortu turystów. Bezpośrednie loty z Polski skrócą czas podróży i pozwolą uniknąć kłopotliwych przesiadek. Nasi klienci mogą także liczyć na dużo atrakcyjniejsze oferty dalekich wyjazdów. Egzotyka zadebiutowała w Alfa Star w mijającym sezonie i mamy nadzieję, że takie udogodnienia wpłyną na dalszy wzrost popularności tej części naszej oferty – powiedziała Małgorzata Kozakowska, dyrektor marketingu i reklamy Alfa Star.

Klienci, którzy zarezerwują wyjazdy do Egiptu i na Teneryfę w ramach First Minute, do 31 sierpnia, mogą liczyć na rabaty do 25 proc. Dodatkowo cała oferta została objęta gwarancją niezmienności cen bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat.