Funclub ma konkurs fotograficzny

funclub

Ruszył ogólnopolski konkurs „Migawki z wakacji” skierowany do fotografów amatorów. Jego celem jest „aktywizacja miłośników fotografii oraz kształtowanie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji niewerbarnej”. Organizatorem konkursu jest autokarowe Biuro Podróży Funclub z Poznania.

Zadaniem konkursowym jest zgłoszenie zdjęcia, na którym autor uwieczni niezapomniane chwile z wakacji. Fotografie można przesyłać do 30 września. Prace konkursowe zostaną ocenione przez jury, które wyłoni trójkę zwycięzców. Jednocześnie zgłoszone materiały będą oceniane przez internautów. Autorzy trzech fotografii, które zdobędą największą liczbą głosów oraz trzech zwycięzców wybranych przez jury otrzyma vouchery do wykorzystania na zakup imprezy z oferty LATO 2014 lub ZIMA 2013/ 2014.

Fotografie zgłaszać należy na specjalnej aplikacji konkursowej „Migawki z wakacji” dostępnej na stronie Funclub’u na Facebooku. Rozwiązanie konkursu nastąpi na pięć dni przed premierą nowej oferty Funclub’u na LATO 2014, czyli 10 października.