Obozy młodzieżowe Funclubu mają ambasadorów

Funclub logoDwie nastoletnie gwiazdy internetu – Dawid Kwiatkowski i Maksymilian Rutkowski – rozpoczęły współpracę z Funclubem. Autorzy poczytnych blogów zostali ambasadorami obozów młodzieżowych organizowanych przez biuro. Na czym polegać będzie ich praca?

Dawid Kwiatkowski od 5 lat prowadzi swojego fotobloga, którego śledzi około 35 tys. czytelników dziennie.

Jestem zwykłym nastolatkiem, po prostu więcej udzielam się na różnych portalach społecznościowych. Można mnie znaleźć na ask.fm, na którym odpowiadam na zadane mi pytania, na Facebooku, na którym prowadzę fanpage, dzieląc się zdjęciami, filmami, newsami i nowościami znalezionymi na YouTube. Mam też swój kanał na tym serwisie internetowym. Znaleźć na nim można covery mojego wykonania, filmy typu vlogi i sklejki ze wspomnień – mówi o sobie Dawid Kwiatkowki.

Maksymilian Rutkowski bloga prowadzi prawie 4 lata. Każdy dodany wpis czyta ponad 30 tys. osób. Ciągle szuka nowej drogi dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Niedługo zaczynam nagrywać vlogi, czyli coś takiego jak blog, lecz w wersji nagraniowej a nie pisanej – zdradza Maks. Podobnie jak Dawid, śpiewa. Właśnie kończy nagrania pierwszego utworu.

Chłopaków poznaliśmy na ubiegłorocznym wyjeździe. Kwiat wygrał obóz młodzieżowy i wyjechał z Funclubem na wakacje do Lloret de Mar w Hiszpanii. Maks też wygrał konkurs, w którym wymyślił hasło na koszulkę. T-shirty z jego sloganem nosiło 5000 nastolatków. W nagrodę wyjechał na obóz młodzieżowy do Bułgarii. Lepiej poznaliśmy ich podczas nagrań do naszego cyklicznego programu Pozory Kontrolowane, którego byli gośćmi. Zawsze bardzo dobrze wypowiadali się obozach młodzieżowych Funclubu. Ich zdaniem, te organizowane przez nas są najlepsze, ze względu na atmosferę, którą tworzą uczestnicy i kadra – mówi Joanna Wrzesińska, opiekun oferty obozowej i studenckiej.

Zadaniem ambasadorów oprócz dobrej zabawy na obozach młodzieżowych, będzie również zdawanie codziennych fotorelacji na serwisach społecznościowych. Maks spędzi całe wakacje w Bułgarii, Dawid – w Hiszpanii.