Funclub ma nowy magazyn pokładowy

Royal ClassBiuro Podróży Funclub wydało nowy magazyn pokładowy „Royal Class”. Pismo dostępne jest na pokładach autokarów touroperatora.

Magazyn wydany w nakładzie 10 tys. egzemplarzy jest od maja dostępny na pokładach autokarów Biura Podróży Funclub. Magazyn liczy 72 strony w formacie 205 x 297 mm i jest kwartalnikiem. Wypełniają go artykuły o podróżach, kulturze, trendach.

Redaktorem naczelnym „Royal Class” jest Magda Iwanowska-Regulska. Zespół redakcyjny tworzą m.in. prezes zarządu Biura Podróży Funclub Piotr Sućko, manager kierunku hiszpańskiego Dominika Żarkowska, manager kierunku chorwackiego Agata Ravlic, manager kierunku bułgarskiego Magdalena Tekla. Za projekt graficzny pisma odpowiedzialny jest Bartosz Pussak.

W pierwszym numerze znalazł się wywiad z Henryką Krzywonos, która współpracując z Biurem Podróży Funclub, spełnia wakacyjne marzenia najbardziej potrzebujących dzieci. Jest także wywiad z Grzegorzem Hyży – uczestnikiem programu X Factor. W piśmie nie zabrakło również porad kosmetologicznych i fryzjerskich oraz spisu lektur, po które warto sięgnąć w czasie urlopu.