Ecco Holiday: dzieci odpoczywają za darmo

Ecco HolidayZ okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, biuro podróży Ecco Holiday przygotowało specjalną promocję z myślą o swoich najmłodszych klientach. 

Firma postanowiła sprezentować dzieciom wakacyjny wyjazd do Bułgarii. Touroperator obniżył także ceny dla osób dorosłych. Przekonuje, że teraz wakacje dla trzyosobowej rodziny to koszt około 3000 – 4000 zł, w zależności od standardu hotelu. Promocja potrwa do 1 czerwca.

W ofercie znajduje się wyselekcjonowana baza hotelowa w regionie Złotych Piasków i miejscowości Obzor. Przeważający standard zakwaterowania to obiekty 4* z pakietem All Inclusive. Większość hoteli posiada udogodnienia dla dzieci w postaci brodzików, zjeżdżalni, placów zabaw i specjalnego menu. W hotelach Golden Yavor i Park Hotel Golden Beach goście skorzystać mogą z animacji hotelowych, które poprowadzi zespół animacyjny Ecco Holiday – informuje firma.

Promocja dotyczy wylotów z Katowic, Warszawy, Poznania i Gdańska w terminie 28 czerwca br. Ze względu na zakończenie roku szkolnego, biuro zmieniło czas wylotu z Katowic na g. 20. Z darmowego wyjazdu skorzystać może jedno dziecko w wieku do lat 14. Bezpłatne świadczenie obejmuje przelot, transfer, zakwaterowanie i wyżywienie.