Funclub sprzedaje bilety autokarowe

Funclub autokar

Biuro podróży Funclub uruchamia regularne połączenia autokarowe pomiędzy Polską a pięcioma krajami: Chorwacją, Hiszpanią, Bułgarią, Czarnogórą i Grecją.

Przejazd do wybranego kraju można zarezerwować między 4 maja a 18 października. Koszt przejazdu uzależniony jest od kierunku podróży. Cena biletu w jedną stronę waha się od 350 zł do 450 zł, a w dwie strony – od 500 zł do 600 zł. Podany koszt nie obejmuje obowiązkowego ubezpieczenia od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w wysokości 10 zł. Funclub oferuje ponad 30 miast, z których można wyjechać w podróż. Część z nich jest dodatkowo płatna ze względu na konieczny przejazd antenowy.

Funclub udostępnił klientom możliwość rezerwacji ulubionego miejsca w autokarze. Rezerwacją objęte jest 14 pierwszych rzędów, czyli 56 miejsc. Opłata za usługę wynosi 50 zł. Każdy z foteli wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, lampkę do czytania, nawiew, rozkładany stolik do posiłków oraz przycisk alarmowy. Dodatkowo, na pokładach autokarów Funclubu podróżni otrzymują również dostęp do bezprzewodowego internetu.

Obecnie Funclub dysponuje 15 autokarami, w tym 9 w standardzie Royal Class.