Ecco Holiday wprowadza wyjazdy autokarowe we współpracy z Funclubem

Ecco Holiday wakacje_autokaremBiuro podroży Ecco Holiday wzbogaca swoją ofertę o wyjazdy autokarowe. Na stronie internetowej organizatora znajdują się między innymi wyjazdy wakacyjne do Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Włoch i Hiszpanii, wycieczki objazdowe po Francji, Portugalii, Hiszpanii, Rosji, Rumunii, obozy młodzieżowe i wakacje dla seniorów. 

Wprowadzenie do sprzedaży produktu autokarowego jest efektem nawiązania współpracy z liderem w tym segmencie turystyki wyjazdowej, firmą Funclub.

Od ponad 10 lat zajmujemy się organizacją wyjazdów na typowych kierunkach wakacyjnych oraz w dalekie egzotyczne miejsca. Cała nasza oferta oparta jest o różne formy przelotu. Równolegle rozwijamy produkt skierowany do osób preferujących inny model podróżowania. Do zagospodarowania pozostał obszar turystyki wyjazdowej skoncentrowany na przejazdach autokarowych. W związku z tym, że nie specjalizujemy się w tej dziedzinie, a chcielibyśmy mieć w portfolio także takie oferty, postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą, która ma doświadczenie w tej dziedzinie. Zaprosiliśmy do projektu lidera w turystyce autokarowej, biuro podróży Funclub. Pozyskujemy dzięki temu gotową ofertę skierowaną do innych grup docelowych, takich jak studenci czy seniorzy. Oprócz propozycji wyjazdów dostępnych w regularnej sprzedaży, widzimy wiele innych możliwości współpracy. Na przykład przy organizowanych pod marką Ecco Business konferencjach, szkoleniach czy wyjazdach motywacyjnych często korzystamy z transportu autobusowego. Tego typu podróże wzbogacą także portfolio ofert dedykowanych członkom kas kredytowo-oszczędnościowych. To grupa ponad 2,5 mln osób, w której widzimy ogromny potencjał na ten rodzaj wyjazdów – powiedziała Karolina Warzybok-Wietecha, członek zarządu Ecco Holiday

Obie firmy przekonują, że izupełnienie pokrywających się obszarów, spójne podejście do istoty biznesu w połączeniu z poznańską gospodarnością, powinno szybko przełożyć się na wyniki.