Qatar Airways szuka pracowników

Personel Qatar Airways

Kandydaci do pracy w Qatar Airways muszą wybrać się do Wilna. Rekrutację prowadzi Baltic Aviation Academy.

Wstępna selekcja, otwarta dla kandydatów z Estonii, Łotwy, Litwy i Polski, odbędzie się w dniach 9–10 lutego w Wilnie. Dodatkowe spotkanie, dla kandydatów z Białorusi, którzy muszą uzyskać wizy, odbędzie się 24 lutego.

Do drugiego etapu rekrutacji zostanie wytypowane sto osób. W dniach 24–25 lutego, również w Wilnie, spotkają się one z przedstawicielami przewoźnika. Osoby, które pomyślnie przejdą ten etap rekrutacji otrzymają ofertę podpisania trzyletniego kontaktu na stanowisko członka personelu pokładowego Qatar Airway, z bazą w Doha, stolicy Kataru.

To druga akcja rekrutacyjna linii Qatar Airways w krajach bałtyckich oraz w Polsce, prowadzona przez Baltic Aviation Academy. W październiku ubiegłego roku litewskie centrum szkolenia personelu lotniczego oceniło ponad 500 aplikacji i wytypowało 83 osoby do spotkania z przedstawicielami przewoźnika. Ponad 10 osób otrzymało oferty pracy w Qatar Airways.

Kandydaci do pracy w Qatar Airways są proszeni o przesłanie mailem na adres: cv@balticaa.com CV w języku angielskim (z zaznaczoną datą urodzenia), fotografii całej sylwetki oraz zdjęcia paszportowego. Aplikacje są przyjmowane do 8 lutego.

Wymagania stawiane kandydatom to: minimum wykształcenie średnie i komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz skoncentrowanie na obsłudze klienta. Doświadczenie w pracy w liniach lotniczych, obsłudze klienta, pielęgniarstwie lub szpitalu będzie dodatkowym atutem.