Poniedziałek z aplikacją: steampunkowa restauracja w wersji mobilnej

Wodna Wieża

Duch epoki wiktoriańskiej w cyberprzestrzeni – Wodna Wieża w Pszczynie zyskała swój mobilny odpowiednik.

Nie wiemy jak Państwo, ale my jesteśmy fanami tzw. steampunku. Stąd spieszymy donieść o premierze bezpłatnej aplikacji, która prezentuje najciekawsze informacje o jedynej w Polsce restauracji oraz pubie w stylu steampunk.

Za pomocą aplikacji użytkownik może m.in. sprawdzić menu, śledzić aktualności czy podziwiać wnętrza Wodnej Wieży, w której znajduje się restauracja. Aplikacja dostępna jest w wersji na Androida oraz iOS.

Grafika aplikacji wykonana jest w tym samym stylu, co wnętrza steampunkowej restauracji, a nawigowanie w menu przypomina przejażdżkę windą, której – na podobieństwo tej w Wieży – dźwięk buchającej pary oznajmia przejście na inny poziom. Całość może się podobać.

Wodna Wieża w Pszczynie, czyli dawna wieża ciśnień, to miejsce, w którym znajduje się pub, sala bankietowa oraz restauracja oferująca kuchnię w steampunkowych wnętrzach. Zabytkowy obiekt inżynieryjny po adaptacji stał się przestrzenią do odtworzenia stylu wiktoriańskiej ery pary. Wystrój Wodnej Wieży nawiązujący do steampunku jest autorskim projektem właściciela, który samodzielnie zaprojektował wszystkie elementy.

Poniedziałek z aplikacją to cykl, w którym prezentujemy ciekawe turystyczne aplikacje. Jeśli jesteś twórcą takiego programu i chcesz zaprezentować go naszym Czytelnikom – zapraszamy do kontaktu!