Funclub przedstawia ofertę na lato 2013

O północy z 14 na 15 października biuro podróży Funclub przedstawiło ofertę na lato 2013 r. Dziś także rozpoczęła się promocja wcześniej – taniej.

W tym roku Funclub rozszerza ofertę o nowe programy objazdówek. Nowością jest wycieczka szlakiem europejskich miejsc pielgrzymkowych. Po raz pierwszy pojawia się również wycieczka objazdowa po Rumunii. Kolejną nowością jest objazdówka po St. Petersburgu i Moskwie.

W ofercie Funclubu nie zabrakło również popularnych w 2012 r. imprez łączących wypoczynek ze zwiedzaniem: Hiszpanii, Grecji, Francji, Włoch, Turcji lub Chorwacji. Po raz pierwszy pojawia się wycieczka na Ukrainę. Zwiedzanie kraju Funclub połączył z wypoczynkiem na Krymie.

Funclub przygotował także programy dla seniorów. Obok imprez w Hiszpanii, Chorwacji lub Włoszech, oferta poszerzona została o wycieczki po Polsce, podczas których klienci skorzystają z kuracji zdrowotnych oraz zajęć rekreacyjnych.

Wraz z ofertą lato 2013, pojawiły się także propozycje obozów młodzieżowych, w czasie których na nastoletnich turystów czeka zabawa połączona z wypoczynkiem w Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Włoszech, Grecji lub Turcji.

Wraz z nową ofertą przygotowano nowy wygląd strony funclub.pl.

15 października to także początek promocji wcześniej – taniej. Klienci Funclubu mogą zarezerwować wybrane wczasy z rabatem sięgającym 33 proc., a imprezy typu wypoczynek i zwiedzanie, wycieczki objazowe, obozy młodzieżowe oraz dla seniora – z upustem do 25 proc. Ilość miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona.