Condohotel w czterech kolorach: pierwsze skrzydło nowego hotelu we Władysławowie na ukończeniu

W formule condohotelu powstaje we Władysławowie Hotel 4Kolory, realizowany przez spółkę 4Kolory Idea. Jedna części obiektu jest na wykończeniu.

Formułę condohotelu postanowiła zastosować spółka 4Kolory Idea przy budowie Hotelu 4Kolory we Władysławowie. Hotel, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, będzie obiektem spełniającym funkcje restauracyjno-rozrywkowo-rekreacyjne z zapleczem konferencyjnym. Pośród przewidywanych atrakcji znajdą się m.in. aqua park, teren do gry w mini-golfa, korty tenisowe i boiska sportowe, a także centrum spa. Pod szyldem łódzkiego dewelopera we Władysławowie funkcjonuje już hotel Velaves Spa&Resort.

W ramach Hotelu 4Kolory prowadzona jest obecnie budowa dwóch z czterech skrzydeł: Cytrynowego i Morskiego. Na budowie pierwszego z nich trwają prace wykończeniowe, które mają zostać zamknięte przed końcem roku. Skrzydło zacznie funkcjonować jeszcze w trakcie sezonu zimowego. Oddanie do użytku skrzydła Morskiego planowane jest obecnie na koniec 2013 r.

Hotel 4Kolory to obiekt, który docelowo dysponować ma ponad 1000 pokoi jedno-, dwu- lub wieloosobowych, przeznaczonych do wypoczynku rodzin, grup sportowych i rehabilitacyjnych, spotkań biznesowych i integracyjnych.