Manchester United ma polskiego partnera

Firma OBP Incentive & Sport Travel podpisała umowę z piłkarskim „gigantem”, klubem Manchester United, stając się tym samym jego jedynym w Polsce oficjalnym partnerem.

Porozumienie gwarantuje określoną pulę biletów na wszystkie mecze rozgrywane na stadionie Old Trafford (rozgrywki Premier League, FA Cup, Carling Cup oraz Champions League!) w sezonie 2012/2013. Zakres zapewnionych usług przez klub to m.in. pakiety hospitality. Oznacza to, że oprócz gwarantowanej stałej puli biletów i pierwszeństwa w jej poszerzaniu, kibice mogą mieć do dyspozycji catering i specjalne upominki od klubu.

Podpisanie negocjowanego przez kilka miesięcy porozumienia z Manchesterem United jest kontynuacją uczestnictwa polskich kibiców w największych wydarzeniach piłkarskich w Europie, którą zainicjowaliśmy trzy lata temu. Jest to kolejna wielka piłkarska marka po FC Barcelonie, Arsenalu i Chelsea Londyn, z którą jako jedyni w Polsce podpisaliśmy umowę. Po raz kolejny jako pierwsi bez pośredników stwarzamy możliwość emocjonowania się w pełni rozgrywkami piłkarskimi z najlepszych miejsc na stadionie po preferencyjnych cenach. Myślę, że polscy kibice i tym razem docenią dostęp do gwarantowanych biletów przesyłanych do naszego biura bezpośrednio z klubu – powiedział Sebastian Słoniewski, prezes zarządu OBP Incentive & Sport Travel.

Firma OBP Incentive & Sport Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów motywacyjnych. Powstała w 1999 roku i jest członkiem SITE, międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych organizatorów wyjazdów motywacyjnych, konferencji i szkoleń z całego świata oraz SOIT, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel w Polsce.