Ecco Holiday: 10 lat wakacji za darmo

Biuro podróży Ecco Holiday obchodzi w tym roku dziesiątą rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji przygotowano konkurs, w którym do wygrania są darmowe wakacje przez dekadę.

10 lat na tak trudnym rynku turystycznym to sukces sam w sobie. Prawdziwym jednak powodem naszej dumy są nasi klienci. Od dekady powierzają nam de facto swoje marzenia. Jest nam niezmiernie miło, że dostępujemy tego zaszczytu. Dlatego chcieliśmy uczcić ten jubileusz w specjalny sposób – powiedział Grzegorz Płókarz, prezes zarządu Ecco Holiday.

Biuro podróży obchodzi w tym roku dziesiątą rocznicę istnienia. Cykl jubileuszowych promocji rozpoczął się w lutym i potrwa przez kolejnych 10 miesięcy. Ze specjalnych urodzinowych atrakcji skorzystały już małżeństwa z 10-letnim stażem czy rodzice 10-latków. W kolejnym etapie firma ogłosiła konkurs, w którym główną wygraną jest 10 lat wakacji za darmo.

Konkurs rozpoczął się dokładnie 10 lipca o g. 10:00. Skierowany jest do klientów, którzy w tym jubileuszowym roku spędzili lub spędzą z nami wakacje. Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy, aby uczestnik wycieczki, zrealizowanej między styczniem a wrześniem tego roku, wykona projekt naszej urodzinowej kartki. Liczymy na pomysłowość i kreatywność naszych klientów. Nie narzucamy także w żaden sposób techniki jego wykonania. Im lepszy pomysł, tym większe szanse na wygraną. A jest o co walczyć – powiedziała Katarzyna Janowska, koordynator konkursu.

Nagroda w konkursie jest jedna, ale korzyści z niej popłyną dla zwycięzcy przez 10 kolejnych lat. Co roku laureat otrzymywać będzie od organizatora, firmy Ecco Holiday, talon wakacyjny o wartości 10 tys. zł. Łączna suma talonów, które przekazane zostaną autorowi najlepszego projektu, opiewać będzie na kwotę 100 tys. zł.

Konkurs potrwa do 30 września br. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej organizatora.