Wyjazdy Funclubu z Certyfikatem Miejsce Przyjazne Seniorom

Pod koniec maja wyjazdy dla seniorów organizowane przez biuro podróży Funclub otrzymały Certyfikat Miejsce Przyjazne Seniorom. Wyróżnienie wydane jest przez Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu.

Poznański touroperator Funclub, organizator wyjazdów autokarowych dla seniorów, przeszedł procedurę certyfikacyjną i jako pierwszy w branży turystycznej otrzymał Certyfikat Miejce Przyjazne Seniorom.

Certyfikat dowodzi, że nasza oferta skierowana do seniorów i ich osób towarzyszących jest czytelna i przygotowana tak, by osoby starsze w czasie wyjazdu czuły się swobodnie i komfortowo. Jednocześnie cieszę się, że kapituła programu doceniła aspekt jakościowy z jednoczesnym uwzględnieniem korzystnej ceny – powiedział Piotr Sućko, prezes zarządu biura podróży Funclub.

Kapituła konkursu przeanalizowała ofertę i szczególnie wyróżniła noclegi tranzytowe, dzięki którym podróż na miejsce wypoczynku nie jest tak uciążliwa. Innym elementem oferty, na który zwracają uwagę członkowie kapituły są zajęcia rekreacyjne w formie nordic walking.

Głównym celem akcji Miejsce Przyjazne Seniorom jest promowanie miejsc działających na terenie Poznania takich jak kawiarnie, sklepy, instytucje kulturalne, użyteczności publicznej i inne, odpowiadające na potrzeby starszych mieszkańców poprzez oferowanie atrakcyjnych produktów i usług, stosowanie zniżek czy dostosowanie swojej architektury.