Które nadmorskie miasto jest najlepsze?

19 czerwca rozpoczęła się kolejna edycja Rankingu Miejscowości Nadmorskich, w którym głosują internauci, turyści i sympatycy wybranych miejscowości. Które miejsce nad morzem wygra w tym roku?

Redaktorzy portalu czasnadmorze.pl wybrali 20 miejscowości, które w poprzednich edycjach cieszyły się największą popularnością. W ubiegłorocznym rankingu w czołówce znalazły się Międzyzdroje, Świnoujście, Jastarnia, Łeba i Władysławowo. Bardzo blisko znalazły się też mniejsze miejscowości nadmorskie, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.

Zapraszamy do głosowania w Rankingu Miejscowości Nadmorskich nie tylko dla wyrażenia sympatii dla ulubionej miejscowości, ale także dla jej wsparcia – miejscowość, która wygra tegoroczny ranking otrzyma kampanię promocyjną na portalu Czasnadmorze.pl o wartości 5000 zł. Jednak tym co najważniejsze jest dla internautów są komentarze, w których można znaleźć opinie i porady gdzie warto wybrać się nad morze. Głosujemy do 26 sierpnia! – zachęcają organizatorzy.

Warto wyrazić sympatię dla wybranej miejscowości i polecić ranking znajomym np. na Facebooku, dzięki temu otrzymamy niezależny ranking, tworzony wyłącznie przez internautów – dodał Wojciech Kreft z portalu czasnadmorze.pl.

Równolegle z rankingiem internautów, czasnadmorze.pl przedstawił raport najpopularniejszych wakacyjnych miejscowości nadmorskich wg Google. Wykresy popularności dla wakacyjnych miejscowości przygotowane są na podstawie statystyki wyszukiwarki, która rejestruje każde zapytanie i porównuje popularność wskazuje na aktualne trendy. Na tej samej stronie znaleźć można również zapytania turystyczne, które w ciągu ostatnich 90 dni zyskują najbardziej. Są wśród nich również miejscowości nadmorskie: Krynica Morska, Władysławowo, Łeba, Mielno, Międzyzdroje oraz Ustka. Ranking Google aktualizowany jest na bieżąco.