MPI Poland zaprasza do Krakowa

13 kwietnia w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie odbędzie się drugie w tym roku spotkanie organizowane przez MPI Poland Club. Tym razem będzie miało charakter warsztatowy i networkingowy. Tematem spotkania jest komunikacja, wizerunek, wywieranie wpływu jako narzędzia do sukcesu w branży spotkań.

Podczas konferencji uczestnicy poznają dwóch trenerów, którzy nauczą, w jaki sposób w biznesie branży spotkań właściwie komunikować się, jak korzystać z technik wywierania wpływu i skutecznie kreować własny wizerunek.

W pierwszej części dnia odbędzie się warsztat Marka Skały „Kreowanie wizerunku i wywieranie wpływu”. Celem warsztatu jest przedstawienie i przećwiczenie technik kreowania wizerunku w relacjach biznesowych. Uczestnicy poznają także 8 zasad wywierania wpływu oraz przećwiczą te techniki w praktyce, dopasowując je do własnych sytuacji zawodowych.

Drugą część spotkania wypełni warsztat „Be A Competent Business Partner _ What Anglophones Pay Attention To” prowadzony w języku angielskim przez Keitha Byrne. Będzie on okazją do nauczenia się praktycznych technik sprawnego i skutecznego biznesowo komunikowania się z partnerami i klientami anglojęzycznymi. Uczestnicy dowiedzą się, że styl wypowiedzi jest równie ważny jak jej treść, poznają językowe sposoby przekonania anglojęzycznych partnerów o naszej wiarygodności, nauczą się jak w komunikacji budować trwałe relacje biznesowe.

Współorganizatorem Spring Meeting 2012 jest Krakow Convention Bureau. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Program i rejestracja znajdują się pod tym adresem.