Funclub i Żabka Polska znowu razem

1 marca ruszyła trzecia edycja „Podróży z Żabką”.

W sklepach sieci Żabka i Freshmarket można kupić e-voucher „Podróże” o wartości 1 zł. Znajdujący się na e-voucherze kod uprawnia do zakupu z atrakcyjną zniżką imprezy turystycznej przygotowanej przez autokarowe biuro podróży Funclub. Klienci mogą również pobrać kod bezpłatnie ze strony zabka.pl

Współpraca przynosi coraz lepsze efekty, widoczne we wzrastającej, z edycji na edycję, ilości rezerwacji – powiedział Piotr Sućko, prezes zarządu biura podróży Funclub.

„Podróże z Żabką” to oferta wyselekcjonowanych imprez turystycznych w promocyjnych cenach. Kupując e-voucher „Podróże” lub pobierając bezpłatnie kod, klient będzie mógł zarezerwować i kupić wyjazd na weekend majowy lub wycieczkę jednodniową. Oferta ważna jest do wyczerpania limitu miejsc.

Rezerwacja wycieczki ma być bardzo prosta. Należy skontaktować się z centrum konsultacyjnym Funclub w Poznaniu i podać numer seryjny (kod) widniejący na e-voucherze lub pobrany ze strony www.zabka.pl. Jednocześnie, aby ułatwić zakup imprez turystycznych, firma Funclub wprowadziła również możliwość zarezerwowania wycieczki z oferty „Podróże z Żabką” przez internet.