Pałac pomoże zakochanym

Kolacja przy świecach to za mało. Tak przynajmniej uznał właściciel Pałacu w Paszkówce, który z okazji Walentynek, przez najbliższy tydzień, będzie serwował swoim gościom dania ze specjalnie skomponowanymi afrodyzjakami.

Od kiedy Pałac został kompletnie odrestaurowany, słynie jako miejsce bardzo romantyczne. Goście mogą, przy sprzyjającej pogodzie, zjeść romantyczną kolację na środku jeziora. Właściciel na specjalnych palach wybudował platformę, do której pary podpływają łódką.

Chociaż do Pałacu w Paszkówce najczęściej przyjeżdżają zakochani, afrodyzjaki mogą podsycić ich miłość i pożądanie – powiedział Jan Oleksy, właściciel XIX wiecznego Pałacu w Paszkówce, znajdującego się pod Krakowem.

Pracownicy Pałacu nie mają wątpliwości, że dania, które będą serwować wpłyną na wzrost libido gości. Lista afrodyzjaków została skonsultowana ze specjalistami.

Składniki dań zawierających afrodyzjaki są powszechnie znane. Sekret tkwi w ich skutecznym połączeniu – dodał Jan Oleksy. Na liście Paszkówki znalazły się m.in. żeń-szeń, cynamon i wanilia, ostrygi i inne owoce morza.