Wioletta Zarzycka nowym dyrektorem sieci franczyzowej Wakacje.pl

Wioletta ZarzyckaZ początkiem listopada do zespołu Enovatis dołączyła Wioletta Zarzycka. Zarząd spółki powierzył jej funkcję dyrektora sieci marki Wakacje.pl odpowiedzialnego za budowę i rozwój sieci biur partnerskich. To kolejne wzmocnienie nowego projektu spółki Enovatis, która zakłada stworzenie w ciągu dwóch lat najsilniejszej turystycznej sieci franczyzowej w Polsce.

Wioletta Zarzycka swoją zawodową przygodę z branżą rozpoczęła w 1994 roku. Najpierw jako sprzedawca agencyjny, później przez ponad 17 lat w biurze podróży Triada. W swojej karierze przeszła całą ścieżkę rozwoju zawodowego od specjalisty ds. sprzedaży ofert turystycznych, przez kierownika POK, kierownika biura, dyrektora sprzedaży spółki aż do wiceprezesa spółki ds. sprzedaży.

Wypracowane doświadczenia pomogły jej m.in. w zarządzaniu pracą 165-osobowego szeroko rozumianego zespołu pionu sprzedaży, w tym także projektów sprzedaży regionalnej w sieci własnej, agencyjnej i franczyzowej.

Dotychczasowe doświadczenie managerskie Wioletty Zarzyckiej jest dla nas bardzo cenne. Dodatkowo, jej osobowość i kreatywne podejście do pracy pozwala nam wierzyć, że już niedługo branża uzyska pewność, że sieć biur partnerskich marki Wakacje.pl to najciekawsza propozycja rozwoju dla agentów turystycznych w całej Polsce –  skomentowała Iwona Sokołowska, dyrektor pionu sprzedaży w Enovatis.

Wioletta Zarzycka ukończyła Uniwersytet Warszawski na wydziale Geografii i Studiów Regionalnych oraz podyplomowe studia Zarządzania i Marketingu w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Przypomnijmy, że Enovatis w ciągu 10 miesięcy 2011 roku podpisała 45 umów franczyzowych na prowadzenie punktów obsługi klienta (POK) marki Wakacje.pl. Już teraz w 26 miastach całej Polski funkcjonuje 28 wakacyjnych PKO’ów, a kolejnych 17 jest w końcowej fazie przygotowania do uruchomienia. Do końca roku ma być ich 50, a za dwa lata docelowo 150.

Wioletta Zarzycka zastąpiła na stanowisku Andrzej Studnickiego, który zakończył swoją misję w spółce przed miesiącem.