Lato 2012: TUI Poland rozpoczyna sprzedaż oferty rodzinnej

tui lato 2012Od 20 października TUI Poland uruchamia sprzedaż rodzinnej oferty wypoczynkowej na sezon Lato 2012. Jako pierwszy na rynku pojawi się katalog TUI Family. Nowością jest m.in. projekt TUI best Family – międzynarodowa animacja dla dzieci i ich rodziców, prowadzona przy współudziale polskich animatorów. W katalogu TUI Family pojawiły się także nowe kierunki, takie jak Lanzarote, Peloponez, Cypr, Zakynthos, Warna i Costa de la Luz.

TUI posiada portfolio 48 wakacyjnych klubów z polskojęzyczną animacją. Biuro rozpoczęło w tym roku projekt pod nazwą „Zostań ekspertem TUI Family”. Jego celem jest stworzenie idealnego programu animacji w klubach Scan Holiday. Do współpracy przy tej inicjatywie zaproszono cztery rodziny z dziećmi.

Chcemy, aby nasz program animacji tworzony był przez rodziny dla rodzin. Zaprosiliśmy do współpracy grupę klientów, którzy spędzają wakacje w klubach Scan Holiday i uważanie słuchamy ich spostrzeżeń. Zależy nam na opiniach nie tylko dorosłych ale również dzieci – powiedziała Kamila Różana, specjalista ds. marketingu TUI Poland.

Równolegle uruchomiona została – za pośrednictwem profilu TUI na Facebooku –możliwość rozmowy z animatorką klubu Scan Holiday, której można zadawać wszelkie pytania dotyczące przygotowań do wyjazdu, pobytu w hotelu, czy samych zajęć w klubie. Cotygodniowe „spotkania” z animatorką, których termin będzie podawany na profilu, pozwolić mają na rozwianie wątpliwości dotyczących wyjazdu.

Kluby Scan Holiday przez 7 minionych lat zyskały grono wiernych klientów, przekonuje firma. To oferta dla rodziców podróżujących z dziećmi. Hotele w których funkcjonują kluby dysponują specjalnie przygotowaną infrastrukturą dla najmłodszych. Autorski program animacji opiera się na jednodniowych blokach tematycznych, dzięki czemu dzieci mogą uczestniczyć w dowolnych zajęciach. Kluby działają sześć dni w tygodniu, a zajęcia odbywają się wyłącznie w języku polskim i prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: 4-7 lat i 8-12 lat.

W tegorocznym programie animacji znalazło się kilka nowości, wśród których można wymienić szkółkę tańca, dzień małego ekologa, dzień magii i czarów, olimpiadę sportową, pidżama party, warsztaty artystyczne czy mini playback show.

9 hoteli w ramach projektu TUI best Family oferuje międzynarodowy program animacji, połączony z zajęciami po polsku. W programie znajdują się zarówno zajęcia dla rodziny, takie jak: olimpiada, zajęcia z gotowania, wieczorne programy artystyczne, jak również dla dzieci do których można zaliczyć m.in. mini disco czy specjalnie przygotowane zajęcia dla nastolatków. Nie zabraknąć ma także atrakcji dla dorosłych. Będą mieli możliwość uczestniczyć w programie zajęć takich jak: godziny urody, jogging, warsztaty kreatywne czy aerobik.

Animacje w języku polskim prowadzone są sześć dni w tygodniu. W każdym obiekcie obecnych jest co najmniej dwóch polskich animatorów.

Firma informuje również, że przy rezerwacji w okresie First Minute (do 30 listopada) rabaty za osobę dorosłą sięgają 30 proc., a w wyselekcjonowanych hotelach opłata za dziecko wynosi 0 zł. Za darmo podróżuje z TUI również każdy maluch do drugiego roku życia.