Lato 2012: Funclub przedstawia ofertę

Funclub

15 października rozpoczęła się sprzedaż nowej oferty Funclub na sezon lato 2012. Znajdą się w niej nie tylko dobrze znane programy z ubiegłego roku, ale także nowe kierunki wyjazdów i usługi dodatkowe.

Oprócz cieszących się popularnością autokarowych wczasów, wprowadzono sprzedaż 7-dniowego wypoczynku w Hiszpanii i Bułgarii, na który klienci Funclubu będą mogli wybrać się samolotem.

Funclub przedstawia również pomysł na 14-dniową imprezę do Hiszpanii typu wypoczynek i zwiedzanie. W czasie 7-dniowego programu zwiedzania klienci zobaczą Barcelonę, Walencję, Granadę, Alhambrę, Sewillę, Cordobę, Madryt i Saragossę, natomiast 7-dniowy wypoczynek spędzą w hotelu 3-gwiazdkowym na Wybrzeżu Costa Brava lub Costa del Maresme. Na imprezę będą mogli wylecieć samolotem lub pojechać autokarem.

W tym roku Funclub rozszerza swoją ofertę o szereg imprez z programem All Inclusive oraz wprowadza nowe kierunki, w tym Biograd w Chorwacji.

Wraz z nową ofertą przygotowano nowy layout strony www.funclub.pl, która wyróżniać ma się lekką szatą graficzną oraz nowymi funkcjonalnościami, ułatwiającymi rezerwację wybranej imprezy online.

Odświeżona oferta i nowa strona internetowa to nie jedyna zmiana w ofercie imprez Funclubu. Od tego sezonu turystycznego wprowadzona zostanie Karta Klienta Funclub, która będzie upoważniała do rabatu przy dokonywaniu rezerwacji imprez touroperatora oraz upustów w wielu innych punktach handlowo-usługowych.

W związku z rosnącymi cenami paliw oraz niepewnym kursem euro, Biuro Podróży Funclub wprowadza również odpłatną możliwość zabezpieczenia przed zmianami cen – Kup Sobie Spokój. Wykupiona usługa uchroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi, a także będzie dawała możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem.

Wraz z premierą nowej oferty, na stronie www.obozymlodziezowe.pl pojawi się propozycja letniego wypoczynku dla młodzieży w wieku od 14 do 18 roku życia, w tym nowość – samolotowe wyjazdy do Hiszpanii.

Rozpoczęcie sprzedaży imprez turystycznych na sezon lato 2012, już tradycyjnie, łączy się z promocją wcześniej-taniej, w czasie której klienci Funclubu mogą zarezerwować wybraną wycieczkę z rabatem sięgającym 33 proc. Promocja potrwa do 18 marca 2012 r.

Przypomnijmy, że dziś prezentujemy także wakacyjną ofertę TUI Poland.