Funclub z Henryką Krzywonos

Henryka Krzywonos

Biuro podróży Funclub, organizator letniego wypoczynku dla nastolatków, od przyszłego roku rozpocznie współpracę z Henryką Krzywonos-Strycharską. Celem działań jest pomoc najuboższym dzieciom w Polsce.

Jak przekonują przedstawiciele firmy, w misję biura podróży wpisane jest wytyczanie najwyższych norm jakościowych i etycznych w biznesie.

Ale to nie wszystko. Czujemy się zobowiązani, aby przyczyniać się do rozwoju społeczności lokalnej, stąd pomysł nawiązania współpracy z panią Henryką Krzywonos. Od przyszłego roku będzie ona wskazywać najbardziej potrzebujące dzieci, które wyjadą z nami na wakacje gratis – powiedział Piotr Sućko, prezes zarządu biura podróży Funclub.

Współpraca z biurem podróży Funclub, pozwoli spełnić wakacyjne marzenia najuboższych dzieci. Pomożemy im choć na moment zapomnieć o cierpieniu. Postaramy się wnieść w ich życie radość i nadzieję na przyszłość – dodała Henryka Krzywonos-Strycharska.

W trakcie pobytu dzieci na zagranicznych obozach młodzieżowych będą miały zapewnione wiele atrakcji, a opiekunowie i kierownicy obozu dbać będą o bezpieczny wypoczynek obozowiczów. W programie każdego wyjazdu znajdują się programy animacyjne, które pozwolą dzieciom poznać charakterystyczne cechy kraju i miejsca, w którym zorganizowany jest obóz. Jednocześnie dzieci będą miały szansę nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami z całej Polski i zagranicy.

Mam nadzieję, że do naszej akcji przyłączy się wiele osób i firm, a najuboższe dzieci będą miały okazję poczuć się wyjątkowo – powiedział Piotr Sućko.

Henryka Krzywonos-Strycharska za wieloletnią i bezkompromisową walkę o prawdę, wbrew wszelkim przeciwnościom oraz za miłość i wielkie serce okazywane bezbronnym dzieciom została uhonorowana Orderem Ecco Homo.