Chiny w Warszawie – już wkrótce Targi China Expo Poland 2011

China Expo Poland 2011Pokazy tańczącego lwa, prezentacje chińskich sztuk walki, tajniki parzenia herbaty i medycyny naturalnej, kulinarny spektakl z degustacją orientalnych dań oraz konkursy i dwuosobowa wycieczka do Chin do wygrania czekają na odwiedzających Targi China Expo Poland 2011. Impreza odbędzie się w dniach 8-10 września w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Przez trzy dni blisko 200 wystawców z Chin zaprezentuje wiele ofert i produktów począwszy od ubrań, sprzętu AGD, wyposażenia łazienek, po akcesoria ogrodowe czy samochodowe. Dodatkowo targom będą towarzyszyły konferencje i spotkania pozwalające lepiej poznać rynek chiński, zwyczaje oraz kulturę mieszkańców Państwa Środka. Wstęp na targi i udział w konferencjach jest bezpłatny.

China Expo Poland to doskonała okazja, aby w centrum Polski poznać fascynujące oblicze Chin. Przyjadą do nas Chińczycy i pokażą wiele różnorodnych produktów, których atutami jest nie tylko cena, ale również doskonała jakość i nowoczesność. Te dni będą również szansą na poznanie wspaniałej kultury i tradycji Chin oraz współczesnego Państwa Środka, który jest mniej znany w naszym kraju. Każdy, kto przyjdzie na China Expo Poland, na pewno nie będzie się tu nudził. Przedsiębiorcy będą mogli nawiązać cenne kontakty biznesowe, a zwiedzający indywidualni spędzić miło czas z rodziną czy przyjaciółmi w otoczeniu chińskich tradycji, fascynujących pokazów i po prostu dobrze się bawić – powiedział Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Zwiedzający Targi China Expo Poland będą mieli okazję wykazać się wiedzą o Chinach i wygrać w konkursie dwuosobową wycieczkę do Chin. Poza tym na laureatów czekają kursy języka chińskiego, a także kolacja w chińskiej restauracji. Dodatkowo zwiedzający będą mogli w specjalnym konkursie zaproponować hasło promujące Chiny w Polsce. Najbardziej pomysłowe osoby otrzymają kurs języka chińskiego, dwuosobowe zaproszenie do chińskiej restauracji oraz słownik i oryginalną chińską herbatę.

Honorowe patronaty nad pierwszą edycją China Expo Poland 2011 objęli Waldemar Pawlak, Minister Gospodarki, Cezary Grabarczyk, Minister Infrastruktury, Katarzyna Sobierajska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a także Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce oraz Krajowa Izba Gospodarcza i PAIiIZ. Partnerem targów jest również chińska organizacja biznesowa China International Center for Economic and Technical Exchanges (CICETE).

Wstęp na targi China Expo Poland jest bezpłatny. Wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja, której można dokonać na stronie www.chinaexpo.pl bądź podczas trwania targów.

Organizatorami pierwszej edycji China Expo Poland 2011 są MT Polska i China Town Travel. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie.