otoWakacje.pl pyta „Czy jarasz się Polską?”

Serwis otoWakacje.pl pod hasłem „Czy jarasz się Polską?” szuka osób, które sprawdzą, jak czerpać radość z wypoczynku w kraju.

Wakacyjny Zwiadowca KrajuWczoraj, 6 czerwca, ruszyła akcja rekrutacyjna na stanowisko: Wakacyjny Zwiadowca Kraju.

Cel – sprawdzić czy Polska jest jeszcze atrakcyjna turystycznie dla swoich mieszkańców. Wymagania – pozytywna energia, chęć podróżowania, wakacyjna dyspozycyjność – informują organizatorzy akcji.

Siedmiu testerów, którzy wyruszą w dwutygodniową trasę wyłonionych zostanie podczas dwóch etapów rekrutacji. W pierwszej kolejności, osoby kandydujące na stanowisko Wakacyjnego Zwiadowcy Kraju muszą wykonać zadanie rekrutacyjne – stworzyć opis swojej wyprawy do… supermarketu w taki sposób, jakby to była przygoda ich życia.

Tekst wraz z CV oraz dwoma „odjechanymi” zdjęciami należy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie akcji www.czyjaraszsiepolska.pl. Najciekawsi kandydaci zostaną zaproszeni do Warszawy do drugiego etapu rekrutacji, podczas którego wyłonieni zostaną zwycięzcy – Wakacyjni Zawiadowcy Kraju.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie znoszą nudy, uwielbiają wypoczywać oraz są dyspozycyjni między 21 czerwca a 11 lipca. Już wkrótce mogą dołączyć do grupy zwiadowczej, która wyjedzie za darmo w Polskę z nowoczesnym tabletami Samsung Galaxy Tab i opisze swoje wrażenia z wizyty w najbardziej atrakcyjnych miejscach w kraju. Rekrutacja trwa do 19 czerwca – informują organizatorzy.