Funclub nagrodzone tytułem Jakość Roku SREBRO

Biuro podróży Funclub uhonorowano tytułem „Jakość Roku SREBRO“ w V edycji ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez redakcję Biznes Raport Dziennika Gazeta Prawna. To drugie wyróżnienie Funclub’u w tym programie. W ubiegłym roku kapituła konkursu doceniając projakościowe podejście do biznesu, nagrodziła Firmę tytułem Jakość Roku 2009.

Konkurs „Jakość Roku“ jest programem skierowanym do działających na terenie Polski przedsiębiorstw odznaczających się projakościowym podejściem do biznesu. Tytuł przyznawany jest na podstawie analizy i weryfikacji dokumentów aplikacyjnych przez ekspertów z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji – najstarszej polskiej instytucji państwowej zajmującej się zagadnieniami związanymi z jakością. Ideą tego ogólnopolskiego konkursu jest popieranie, rozwijanie i popularyzowanie dobrych praktyk w zarządzaniu jakością.

Warunkiem otrzymania wyróżnienia jest zintensyfikowane podejście przedsiębiorstwa do zarządzania jakością. Podstawowym kryterium wyboru laureatów są m.in. cechy krytyczne usługi, skuteczne prowadzenie polityki jakości, zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów oraz realizację celów jakościowych, a także dotychczasowe osiągnięcia przedsiębiorstwa.

Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji docenili wysokie standardy działalności biura podróży Funclub w odniesieniu do skutecznej realizacja przyjętej polityki jakości, pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne, klarowność stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie, wysoki stopień zaangażowania kadry w osiągnięcie celów jakościowych, dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług, efektywność zarządzania organizacją, nieustanne dążenie do optymalizacji pracy.

Kolejne wyróżnienie tym tytułem potwierdza wysoką jakość świadczonych usług. Cieszymy się, że nasi klienci również doceniają naszą ofertę, nie tylko pod względem cenowym, ale również jakościowym. Nie spoczniemy na laurach, będziemy ciągle udoskonalać ofertę oraz realizować nowe ambitne cele – powiedział Piotr Sućko, prezes zarządu Funclub.