Funclub sprzedaje „Wakacje Rodzinne”

Biuro podróży Funclub rozpoczyna sprzedaż oferty promocyjnej „Wakacje Rodzinne”, skierowanej głównie do rodzin podróżujących z dziećmi.

W ramach oferty, dzieci w wieku do 4 lat spędzą wczasy za darmo. Rodzice ponoszą koszt ubezpieczenia KL i NW, a firma pokryje koszt transportu autokarem, pobyt w obiekcie oraz wyżywienie młodego podróżnika. Promocja „Wakacje Rodzinne” objęła również dzieci do 12 roku życia, które mogą pojechać na wczasy z rodzicami z rabatem w wysokości 20 proc. wartości imprezy turystycznej, korzystając przy tym z upustu 20 proc. na wyżywienie. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat wyjechać mogą również na wybrane imprezy turystyczne typu wypoczynek i zwiedzanie płacąc 80 proc. wartości wybranej imprezy turystycznej.

Zdajemy sobie sprawę, że wakacje to ważna część życia rodzinnego. Oderwanie się od codzienności zdominowanej przez rutynę i spędzenie kilku dni z dala od domu daje rodzinie szansę na wspólny odpoczynek i zbliżenie się do siebie. Stąd pomysł na Wakacje Rodzinne – powiedział Piotr Sućko, Prezes Zarządu Funclub Sp. z o.o.

Liczba miejsc w ofercie „Wakacje Rodzinne” jest ograniczona.