Dzieci z domów wyjadą w podróż z Funclubem

Pod hasłem „Wymarzona Podróż” rusza konkurs plastyczny biura podróży Funclub skierowany do młodzieży, w wieku od 14 do 18 lat, z ośrodków opiekuńczych w Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu i Kłodzku.

Prace zostaną opublikowane na stronie Funclub na Facebooku. Fani firmy wezmą udział w głosowaniu, wybierając sześćdziesiąt najlepszych prac, których autorzy wyjadą na wycieczkę zagraniczną zorganizowaną przez Biuro Podróży Funclub.

Każdy ma inne, wyjątkowe wyobrażenie na temat wymarzonej podróży. Dlatego ocena będzie trudna. Biorąc to pod uwagę chcemy poprosić naszych fanów na fanpage’u o pomoc w wyłonieniu laureatów – powiedział Piotr Sućko, prezes zarządu biura podróży Funclub.

Sześćdziesięciu, wyłonionych przez użytkowników Facebooka, laureatów konkursu pojedzie na zorganizowaną przez Biuro Podróży Funclub „Zieloną Szkołę” w Grecji.

Wierzymy, że będzie ona spełnieniem wakacyjnych marzeń dzieci z ośrodków opiekuńczych – dodał prezes Funclubu.

Na prace konkursowe można głosować na facebookowym profilu firmy, oddając głosy poprzez kliknięcie „Lubię to!” pod wybranym zdjęciem lub skanem pracy konkursowej. Swoje głosy oddawać można do 20 marca.