Nowa oferta obozów młodzieżowych Funclub’u

Ruszyła sprzedaż nowej oferty obozów młodzieżowych na sezon Lato 2011 biura podróży Funclub. Znajdą się w niej nie tylko znane z ubiegłego roku programy, ale także nowy kierunek wyjazdów i usługi dodatkowe.

W związku z ogromnym zainteresowaniem młodych ludzi letnimi wyjazdami zagranicznymi, chcemy się skupić na rozwinięciu tego segmentu – zapowiedział Piotr Sućko, Prezes Zarządu Biura Podróży Funclub.

Obok cieszących się niesłabnącą popularnością obozów do Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Chorwacji i Turcji, wprowadzono sprzedaż wyjazdów do Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża i Disneylandu. Jednocześnie, Funclub wzbogacił swoją ofertę o wyjazdy dla dzieci w przedziale wiekowym od 12 do 16 roku życia.

Wraz z nową ofertą przygotowana została strona internetowa www.obozy.funclub.pl, która wyróżniać ma się „lekką, młodzieżową szatą graficzną” oraz funkcjonalnościami takimi jak płatności online, rezerwacja ulubionego miejsca w autokarze czy możliwość edytowania swojej rezerwacji online.

Odświeżona oferta i nowa strona internetowa to nie jedyna zmiana w ofercie obozów młodzieżowych Funclub‘u. Od tego sezonu turystycznego, za sprawą urządzeń Inter-Media-Travel firmy Elwro, każdy autokar Funclub’u jest autokarem internetowym. Na pokładzie autokarów turyści otrzymają bezprzewodowy dostęp do sieci.

Wkrótce pojawi się również katalog obozów młodzieżowych na sezon Lato 2011. Odświeżona zostanie szata graficzna i forma katalogu.